Voodoo Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

İsimli konu WH 'Burçlar Alemi ve Astroloji' kategorisinde, ziyaaktas üyesi tarafından 30 Temmuz 2014 tarihinde yazılmıştır. Voodoo Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. ziyaaktas

  ziyaaktas Yönetici

  Voodoo Büyüsü

  Voodoo büyüsü nedir ? Voodoo büyüsü nasıl yapılır? Pek çok insanın merak ettiği bu büyü hakkında sizlere en geniş bilgiyi vermek ve bu büyünün insan üzerindeki etkilerini anlatmak için bu yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz.
  Öncelikle Voodoo büyüsünün yapılan kişi üzerinde hiç bir iz bırakmadan o kişiyi ölüme kadar götürecek etkileri olması bu büyünün son derece tehlikeli bir büyü olduğunu gösteriyor. Bu sihre maruz kalmış kişiler doktora bile gitseler hiç bir şekilde yapılan büyünün bir izi kişi üzerinde belli olmuyor. Etki süreci yavaş bir şekilde aşama aşama gerçekleşiyor. Voodoo büyüsünü ilk defa Haiti’li insanlar bulmuş ve uygulamışlardır. Bu yüzden bu büyü özellikle Haiti’de oldukça çok yaptırılan bir sihir şeklidir.
  Bu büyüye maruz kalmış kişiler zaman içinde yavaş yavaş eriyerek hastalanmaya başlarlar, akabinde aşamalı olarak ölüme kadar varan sonuçları meydana gelir. Voodoo büyüsü yapılan kişilerde ilk öne çıkan değişiklik psikolojik davranış bozuklukları oluyor. Kişinin ilk başta tüm davranışları olumsuz olarak değişmeye başlıyor sonrasında çevresindeki insanlara karşı agresif tutumlar içine giriyor. Bisr süre sonra da arkadaşları tarafından tamamen dışlanan biri haline geliyor.
  Voodoo büyüsüne maruz kalmış kimselerde nevroza bağlı olarak şizofrenik halisinasyonlar baş gösteriyor. Bir süre sonra gerçeklik algıları değişerek iç dünyalarında korkunç hayaller görmeye başlıyorlar. Ayrıca bu kişiler oldukça stresli bir hale gelerek kendi sorunlarını çözemez hale geliyorlar. Bu süreç gerçekten insanın tahammül edemeyeceği bir süreçtir.
  Peki Voodoo büyüsünden kurtulmak için ne yapılmalı? Bu büyüden kurtulmak için öncelikle çok iyi bir hocaya gidilmesi gerekiyor. Bilinmesi gereken en önemli şey bu büyüleri her hoca çözemiyor. Bu yüzden gideceğiniz hocaya ilk başta sormanız gereken voodoo büyüsünü çözüp çözemeyeceği olmalıdır. Bu büyü bizde çok az yapıldığı için bu büyüyü çözecek hocaların sayısı da ülkemizde oldukça azdır.
  Voodoo büyüsü genel olarak oyuncak bir kukla kullanılarak hazırlanır. Bu kuklaya çeşitli iğneler batırılmak suretiyle hazırlanan voodoo, bizdeki sabun büyüsüne benzer. Sabun büyüsünde de bir sabuna toplu iğne batırılır. Bu yüzden voodoo büyüsü en tehlikeli büyü çeşitlerindendir.
  30 Temmuz 2014
  #1
 2. Voodoo Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Cevapları

soru sor

Voodoo Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Alakalı Aramalar:

 1. vodoo büyüsü nasıl yapılır

  ,
 2. vodoo büyüsü nedir