Volkan Demirel iddialı konuştu!

İsimli konu WH 'Fenerbahçe' kategorisinde, HiLaL-i TüRK üyesi tarafından 14 Temmuz 2008 tarihinde yazılmıştır. Volkan Demirel iddialı konuştu! hakkında bilgi ve tartışmalar.

  1. Dün akşam saatlerinde kampa dahil olan Volkan Demirel sabah antrenmanı sonrası açıklamalarda bulundu. Tatilden sonra çalışmalara başladıkları için heyecanlı olduğunu söyleyen Volkan Demirel "Tatilden sonraki ilk gün antrenmanı olarak inanılmaz ağırlıkta bir çalışma yaptık.
    Su içmek için verilen 30 saniyelik sürede bile hareketli olmamız istendi. Eğer biz yokken takım böyle çalışamalarını sürdürdüyse bu sezon her kulvada Fenerbahçe olarak açık ara önde gideriz" dedi. Teknik kadronun yaptığı antrenman programının tempoyu artan ve azaltan bir yol izlediğini de söyleyen Volkan Demirel "İlk antrenmana çıktığımızda düz koşu yapmaya başlamıştık.
    Ben açıkça bugün yapılacak çalışmanın böyle tamamlanacağını zannediyordum. Ardından topla yapılan ve aralara serpiştirilen esneme hareketleri ve minyatür kale maç ile antrenmanın bittiğini zannettim. Daha sonra kısa bir esneme çalışmasıyla tekrar yoğun bir program başladı ve 1 saat 10 dakika süreyle 3 kişi çalıştık. Eğer her antrenmanda böyle çalışırsak gerçekten Fenerbahçeyi bu sezon kolay kolay kimse yakalayamaz"dedi
    14 Temmuz 2008
    #1
  2. Volkan Demirel iddialı konuştu! Cevapları

soru sor

Volkan Demirel iddialı konuştu!