Vodafone'un faydaları

İsimli konu WH 'Mobil Operatörler' kategorisinde, Ali one üyesi tarafından 11 Temmuz 2011 tarihinde yazılmıştır. Vodafone'un faydaları hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Babam benim Vodafone'da çalışıyor ve tarım ülkesi içinde ve dışında 9 kuruşa konuşa bilirsin ...
    Vodafone'lu ol mutlu ol XDXDXD;););)
    11 Temmuz 2011
  2. Vodafone'un faydaları Cevapları

3. Vodafone insanı kanser eder. Müşteri temsilcileri bir halttan anlamıyor, data mesajlarına cevap çok çok geç geliyor bu yüzdende internete bağlanıldığında saçma sapan "Lira düşümü" gerçekleşiyor.. Bu sebepten dolayı 4defa müşteri hizmetlerini aradım 4'ündede bana "8 TLlik cep avans" kullanmışsınız dediler. Kardeşim maksimum -6ya düşer Cepavans, -8 nereden çıktı.
    6 Ağustos 2011
  4. En iyisi avea arkadaşlar şuan avea'da 19tl karşılığı 1000 sms her yöne 1GB internet + 1000dk avea içi +120dk her yöne konuşma veriyor hadi çıksın biri daha iyi kampanya var desin göreyim tüm operetorleri çok iyi tanıyorum turkcell de aynı kampanya eksikleri ile 69tl varmı avea gibi türkiyede herkes avealı olsa 19tl ye ne kadar konuşursunuz bi hayal edin yada diğer yönleri ile avea lider laf yok !
    6 Ağustos 2011
  5. bnce en yararlısı dediği gibi vodafone
    21 Nisan 2012
  6. bir allahın kulu Turkcell'den daha iyi bir operatör olsun bu türkiyede direk geçerim istediği parayıda veririm :) aveayı öven arkadaş yada vodafone için en iyi diyen arkadaş, uydurmayın.. onlar kadar yalancı şerefsiz kazıkçı operatör yok. avea bilmediğim ve benim adıma açılmış bir hat üzerinden 1800 lira icra gönderdi ve dava açtım düştü, babamın adına aveadan numara geçişi yapıldıktan sonra hat üzerinden görüşme gerçekleştirildiği için 1200 tl fatura icrası geldi buda mahkemede düştü.. vodafone iPhone 4 kampanyası rezilliği yanında telefonda konşurken düşmeler vs yanında çekmemeler ve no service hataları yanında daha sayabileceğim sonsuz sorun var.. ama nedense Türkselde bunu hiç yaşamadım
    25 Haziran 2012
soru sor

Vodafone'un faydaları

Alakalı Aramalar:

1. vodafone faydaları

,
  2. Fayda bende vodofone

,
  3. vodafon yararlari