Vialand, Ramazan Bayramı’nda ziyaretçi rekoru kırdı

İsimli konu WH 'WH Haber Bülteni' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 29 Haziran 2017 tarihinde yazılmıştır. Vialand, Ramazan Bayramı’nda ziyaretçi rekoru kırdı hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  [​IMG]

  TÜRKİYE’NİN ve Avrupa’nın gözde eğlence ve alışveriş merkezi Vialand, 3 günlük Ramazan Bayramı tatili süresince 250 bini aşkın kişiyi ağırladı.

  Bünyesinde bulundurduğu alışveriş caddeleri, nostaljik tramvayı, Tema Park, Vialand Palace Hotel, Jungle İstanbul gibi alternatifler sunan Vialand hem İstanbulluların hem de Türkiye’nin çeşitli illerinden İstanbul’a gelenlerin ziyaret ettiği noktalardan oldu. 3 günlük Ramazan Bayramı tatili süresince Vialand’i 250 bin kişi ziyaret etti.

  120 bin metrekarelik alanda kurulu, 15 bin kişilik kapasiteye sahip Tema Park, her yaşa sınırsız eğlence sunarken Vialand AVM de mağaza ve restoranlarıyla hizmet verdi.

  Vialandmega eğlence parkının girişindeki 2000 m2’lik alanda yükselen Şato, ziyaretçilerine masal dünyasının kapılarını aralarken, Tema Park içerisinde bulunan dünyanın en hızlı 4. “Roller Coaster”ı ile ziyaretçilere bayram tatilinde nefes kesen heyecanlar yaşattı. 3 saniyede 110 km hıza ulaşan “Roller Coaster” ile ziyaretçilerin adrenalini tavan yaptı.
  29 Haziran 2017
  #1
 2. Vialand, Ramazan Bayramı’nda ziyaretçi rekoru kırdı Cevapları

soru sor

Vialand, Ramazan Bayramı’nda ziyaretçi rekoru kırdı