Ve Huzurlarınızda PlayStation Telefon

İsimli konu WH 'Sony Ericsson' kategorisinde, 'Gülümseme.' üyesi tarafından 23 Nisan 2011 tarihinde yazılmıştır. Ve Huzurlarınızda PlayStation Telefon hakkında bilgi ve tartışmalar.


 1. Sonunda bomba patladı. SonyEricsson’un aylardır konuşulan PlayStation telefonuna dair çok özel ilk görseller yazımızda. Bu galeriyi sakın kaçırmayın!


  PlayStation tutkunlarının ve mobil meraklılarının rüyalarını süsleyen cihaz sonunda gerçek oluyor. SonyEricsson'un bir süredir üzerinde çalıştığı cihaza dair en ciddi görseller ilk defa gün yüzüne çıktı. Üstelik cihazın üzerindeki işlemler de neredeyse tamamlanmış.


  [​IMG]
  Engadget'ın dünyaya duyurduğu habere göre SonyEricsson PlayStation Phone, Android 3.0 Gingerbread işletim sistemine sahip olacak. Kullanıcılar sisteme özel olarak geliştirilmiş yazılım ve oyunları Sony Marketplace uygulaması üzerinden kolayca indirebilecek.


  Donanım

  [​IMG]
  Telefonun donanımı da son derece güçlü. PlayStation Phone gücünü Qualcomm'un 1GHz'lik MSM 8655 işlemcisinden alıyor. Bu işlemci 512 MB Ram ve 1 GB'lık ROM ile desteklenmiş. Bilindiği gibi bu işlemci T-Mobile G2'de de yer alıyordu. Daha da önemlisi ise kullanıcılar bu işlemciyi 1.4 GHz'de çalıştırmayı başarmıştı.
  Ekran Boyutu

  [​IMG]
  Cihazın ekran boyutuna ilişkin kesin bir bilgi olmamakla birlikte 3.7 inç ya da 4.1 inç olacağı tahmin ediliyor.


  PlayStation Tuşları

  [​IMG]
  Yatay açılır QWERTY klavyeli telefonlara benzer bir tasarımda hazırlanan cihazın açılan bu kısmında, PlayStation kumandası yer alıyor. Burada dikkat çeken ayrıntı ise orta kısımdaki alan olmuş. Muhtemelen burası geniş bir touchpad olarak düşünülmüş. Ve yine muhtemelen çoklu dokunmatik teknolojisine sahip olacak.  Memory Stick Yuvası

  [​IMG]
  Cihazda sanılanın aksine Memory Stick yuvası bulunmuyor. Buna karşılık bir microSD kartlarına destek ihmal edilmemiş.  Ne Zaman Çıkacak?

  [​IMG]
  Telefonun 2011 yazında pazara sunulacağı düşünülürken ilk duyurunun 2011'in ilk çeyreğinde yapılabileceği ön görülmüş.  [​IMG]  [​IMG]
  23 Nisan 2011
  #1
 2. Ve Huzurlarınızda PlayStation Telefon Cevapları

soru sor

Ve Huzurlarınızda PlayStation Telefon