Vans Old Skool Çanta Modelleri

İsimli konu WH 'Eğitim Kültür' kategorisinde, notebookkirtasiye üyesi tarafından 23 Kasım 2017 tarihinde yazılmıştır. Vans Old Skool Çanta Modelleri hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Vans markasının çanta modelleri tarzı ve tasarımlarıyla dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor. Vans çantalarının bu kadar özel olmasının sebebi ne olabilir? Her yaştan insanın rahatlıkla kullanabildiği çanta modellerini özellikle gençler beğenerek kullanıyor. Vans çanta tasarımlarında rahatlığı ve şıklığı bir arada sunduğu için kendi tarzını ortaya koymuş stil sahibi insanlar tarafından tercih ediliyor. Günlük hayatımızda bir nevi kurtarıcı aksesuarımız olan çantada özgün ve göz alıcı tasarımlar için Vans çantaları doğru tercih olacaktır. Vans marka çantasına ait çanta modelleri arasından Vans sırt çantası, omuz çantası ve büzgülü sırt çantalarını bulabilmeniz mümkün. Dilediğiniz Vans çanta modelini alarak kıyafetlerinizi tamamlayabilirsiniz.

  Vans old skool sırt çantası modelleri yine yeniden farklı ve göz alıcı tasarımlarıyla göz doldurmaya devam ediyor. Düz ve desenli sırt çantaları hayatımızın her alanında kullanabileceğimiz şekilde tasarlanmış. Şıklığı ve rahatlığı bir arada barındıran Vans sırt çantasının old skool serisinde düz ve desenli modeller bulunuyor. Sırt çantasında sadelik arayanlar için siyah, lacivert, sarı, gri gibi tek renkli sırt çantasının yanı sıra iki veya üç rengin bir arada bulunduğu sırt çantası modelleri de vardır. Mesela Vans Sırt Çantası Old Skool II Green Gables çanta modelinde üç renk bulunmaktadır. Yeşil, lacivert ve sarı düz renklerin bir arada bulunduğu çanta modeli günlük alışverişe giderken, okula veya işe giderken rahatlıkla kullanılabilir. İki bölmesi bulunan Vans sırt çantası kolay kullanabilir yapıya sahiptir.

  Sırt çantasında düz renkler istemeyen ve ruhunun eğlencesini dışına vurmak isteyenler de desenli Vans sırt çantasını tercih edebilir. Vans sırt çantasının desenli tasarımlarında çeşit çeşit modeller dikkatimizi çekiyor. Çizgisel tasarımlar hoşunuza gidiyorsa “ Vans Sırt Çantası Old Skool II Blue Mirage Rockaway ST “ sırt çantası modelini tercih edebilirsiniz. Gri renk üzerindeki rengarenk çizgiler sırt çantasına ayrı bir hava katmış. Klasik kıyafetlerinizle rahatlıkla kullanabileceğiniz desenli çizgili Vans sırt çantasını işe giderken rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  Öne çıkan diğer old skool çanta modelleri ise:

  Vans Sırt Çantası Old Skool Travel
  Vans Sırt Çantası Old Skool II Black-Tonal Palm
  Vans Sırt Çantası Old Skool II The Jungle Book
  Vans Sırt Çantası Old Skool II Tüy Desenli Mavi
  Vans Sırt Çantası Old Skool II Kuş Desenli


  Vans yeni sezon sırt çantası modellerini bulabileceğiniz Notebook Kırtasiyeden online sırt çantası siparişi verebilirsiniz. Hızlı kargo gönderimi sağlayan Notebook Kırtasiye orijinal vans sırt çantalarını sizlere göndermektedir. Son olarak Notebook Kırtasiyede 50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti ödemezsiniz.
  23 Kasım 2017
  #1
 2. Vans Old Skool Çanta Modelleri Cevapları

soru sor

Vans Old Skool Çanta Modelleri