vampirler

İsimli konu WH 'Garip Olaylar' kategorisinde, GİZLİ1GİZLİ üyesi tarafından 2 Haziran 2018 tarihinde yazılmıştır. vampirler hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Ben 1 sene önce vampirleri ve cadıları çok araştırıyordum ve ondan sonra evde bazı olaylar olmaya başladı ama kötü olaylar değil,mesela biz ışıkları kapatıyor sak kendiliğinden ışıklar açılıyordu.Sonra ben bir kaç ay araştırmayı bıraktım ama sonra araştırmaya yine başladım.Artık vampir olmak istiyorum ama bunu bilen kişiler bile bile söylemiyo. Facebooktan birilerine yazdım ama geri dönüş yapmadılar ve bu yazdıklarım vampir ve cadılar hakkında bir çok bilgiye sahipler.Bende öyleydim.Ama zamanla her şeyi unuttum.Ama sadece şunu bilmenizi istiyorum,cadılar ve vampirler gerçek hayatımızda yer alıyorlar.Ve gerçekten yaşıyorlar.Bazı vampirler bizimle bazen iletişime geçmek isteyebilir buna karşı koymayın.Eğer vampirlerden korkarsanız onlar daha çok size gelir.Şimdi de cadılar hakkında bir kaç bilgi vereyim.Cadılar kendilerini hep saklarlar çünkü bilinmek istemezler ama onlarda bizim gibi insanlardır biz onlara zarar vermeye çalışmazsak onlarda bize zarar vermezler. Salem'de cadıların çoğu yakıldı ama bu cadıları yakanlar bazı cadıların hala var olduklarını bilmiyorlardı.Bu cadılar o yangından kaçmak için kendilerince bazı büyüler yaptılar.Günümüzde de hala yaşıyorlar...
    2 Haziran 2018
  2. vampirler Cevapları

soru sor

vampirler