Valve, GDC 2015’e Steam Cihazları Getiriyor

İsimli konu WH 'WH Haber Bülteni' kategorisinde, YλяCλη üyesi tarafından 17 Şubat 2015 tarihinde yazılmıştır. Valve, GDC 2015’e Steam Cihazları Getiriyor hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. YλяCλη

  YλяCλη Yönetici

  [​IMG]
  Valve’in uzun süredir üzerinde çalıştığı konsol PC konseptinin yeni detaylarını GDC 2015’te göreceğiz.
  SteamOS yüklü konsol PC konsepti uzun bir süredir ortalıkta. Her ne kadar Alienware, Zotac gibi firmalar kendi Steam cihazlarını üretmiş olsa da, Valve’e göre henüz konsol PC konsepti istenilen noktaya ulaşmadı. Kimi oyuncular Steam cihazlara olan inancını kaybetse de Valve pes etmişe benzemiyor.

  Valve yetkilisi Doug Lombardi, Valve ve iş ortaklarının Game Developer Conference (GDC) 2015’te Steam cihazlarına dair yeni ürünleri tanıtacaklarını ve projenin gidişatını konuşacaklarını belirtti. Ayrıca Lombardi, içerisinde Alienware, CyberPowerPC ve Zotac gibi markaların bulunduğu 13 iş ortağının da yeni Steam ürünlerini bu fuarda tanıtacaklarını duyurdu.

  Steam cihazlarının geçtiğimiz yılın sonlarında yayınlanması bekleniyordu, ancak Valve çeşitli sebeplerden dolayı çıkış tarihini bu yılın sonlarına almıştı. GDC fuarının 2015 ayağı, 2 Mart Pazartesi günü San Francisco’da gerçekleşecek.
  17 Şubat 2015
  #1
 2. Valve, GDC 2015’e Steam Cihazları Getiriyor Cevapları

soru sor

Valve, GDC 2015’e Steam Cihazları Getiriyor