VakıfBank yeni sezonu galibiyetle açtı

İsimli konu WH 'Genel Sohbet' kategorisinde, demirdoven üyesi tarafından 9 Ekim 2016 tarihinde yazılmıştır. VakıfBank yeni sezonu galibiyetle açtı hakkında bilgi ve tartışmalar.

  1. Türkiye Bayanlar Voleybol 1. Ligi’nin son şampiyonu VakıfBank, 2016-2017 sezonunu, ilk kez görücüye çıkan VakıfBank Spor Sarayı’nda düzenlenen törenle açtı. Yeni salonun ilk mücadelesinde sarı siyahlılar, son CEV Şampiyonlar Ligi finalinde karşılaştığı Pomi Casalmaggiore’yi 3-1 yendi.

    Türkiye Bayanlar Voleybol 1. Ligi’nin son şampiyonu VakıfBank, 2016-2017 sezonunu yeni salonu VakıfBank Spor Sarayı’nda düzenlenen törenle açtı. VakıfBank Spor Kulübü Başkanı Osman Demren, kulüp yöneticileri, teknik kadro ve sporcuların hazır bulunduğu sezon açılışıyla, sarı siyahlıların yeni salonu da ilk kez görücüye çıkmış oldu.


    VakıfBank Spor Sarayı’nda oynanan ilk maçı ise VakıfBank kazandı. Sarı siyahlılar, son CEV Şampiyonlar Ligi finalinde İtalya’da karşılaştığı Pomi Casalmaggiore ile oynadığı hazırlık maçını 18-25, 25-18, 25-11 ve 25-20’lik setlerle kazanmayı başardı. Mücadelede VakıfBank’ın bu sene transfer ettiği oyunculardan Zhu Ting, Melis Durul ve Cansu Özbay da forma giydi.
    9 Ekim 2016
    #1
  2. VakıfBank yeni sezonu galibiyetle açtı Cevapları

soru sor

VakıfBank yeni sezonu galibiyetle açtı