Uzman çavuş, otomobilinde şehit edildi!

İsimli konu WH 'WH Haber Bülteni' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 6 Nisan 2016 tarihinde yazılmıştır. Uzman çavuş, otomobilinde şehit edildi! hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  Diyarbakır'ın Bismil ilçesine bağlı Tepe beldesinde göreve giden bir uzman çavuş, otomobili ile hareket halindeyken başka bir araçtan açılan ateşle şehit oldu.

  [​IMG]
  Bismil ilçesine bağlı Tepe beldesinde görev yapan ve kimliği açıklanmayan bir uzman çavuş, sabah saatlerinde evinden aracı ile görev yerine giderken, yanına yaklaşan bir araçtan açılan ateş sonucu ağır yaralandı. Bismil Devlet Hastanesi'ne kaldırılan uzman çavuş, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit oldu. Saldırı ile ilgili soruşturma başlatılırken, saldırgan ya da saldırganların yakalanması için operasyon başlatıldı.

  Reyhanlı'ya şehit ateşi düştü

  DİYARBAKIR'ın Bismil İlçesi'nde otomobiliyle göreve giderken açılan ateş sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş 25 yaşındaki Muhammed Sait Çelik'in Hatay'ın Reyhanlı İlçesi'ndeki baba ocağı yasa büründü.


  Muhammed Sait Çelik'in şehit olduğu haberi Kurtuluş Mahallesi'nde oturan aileye Reyhanlı Kaymakam Tuncay Dursun, Garnizon Komutanı Jandarma Binbaşı Hacı Nuri Ünal, Belediye Başkanı AK Partili Hüseyin Şanverdi ve Emniyet Müdürü Mustafa Özkan tarafından verildi. Anne Nejla ve baba Yusuf Çelik, acı haberle yıkılırken, haberi duyan yakınları ve komşuları da eve akın etti. Çığlıklar atıp fenalık geçirenlere sağlık ekipleri müdahale ederken, eve Türk bayrakları asıldı. Şehidin Fikriye Çelik ile evli ve 1 çocuk babası olduğu belirtildi.
  6 Nisan 2016
  #1
 2. Uzman çavuş, otomobilinde şehit edildi! Cevapları

soru sor

Uzman çavuş, otomobilinde şehit edildi!