Üzerimde Yada Üstümde Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

İsimli konu WH 'Genel Sohbet' kategorisinde, ziyaaktas üyesi tarafından 31 Temmuz 2014 tarihinde yazılmıştır. Üzerimde Yada Üstümde Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır? hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. ziyaaktas

  ziyaaktas Yönetici

  Büyü Nasıl Anlaşılır?


  Büyü nasıl anlaşılır ,etkisi belli olurmu,nasıl büyü yapılır ,büyü çeşitleri nelerdir,çözülmesi nasıl olur,büyü çözmek, büyü yapılan kişi kendi anlaması çok zordur.
  Ancak onu büyü etkisi altına girmemiş kişiler anlayabilir.Nasıl anlaşılır büyü etkisi altına girmiş insan huzursuz olur girdiği evinde ise evde durmak istemez ,hiç bir şey yokken sinirlenmesi öfkelenmesi ,yahut hastalanması ,iş, güç kaybı ,istek ve arzuların azalması ,kimseyi görmemek gibi duygular yada karanlık mekanları seçmek ,sessizlik aramak,bir işyapmaya kalkışıp yarıda bırakmak yada başarısızlık ,sara tutması, nişan yada evlilik arefesinde olumsuzluklarla karşılaşmak yani kısaca yaşam içerisinde karşılaşılması istenmeyen etkilerle karşılaşmak tabi öyle kişi yada kişiler varki bir çok şeyi kabul etmemektedir.
  Bu tip şeyler kişilerin inancına bağlıdır ama kabul etmek lazımki bilmediğimiz baazı güçler var insan başına gelmeyince ne bilir ne anlar nede yorumlayabilir.Bir çok kişide bu durumu maddi yönde kullanmaktadır dikkat etmek lazım sömürgecilerin eline düşmemek lazım ve bu tip şeye karşılaşmış insan gerçekten işin heli olan kişiyle irtibata geçmesi lazım yoksa değişen bir şey olmaz .
  Yapmanız gerekenler önce yaşadığınız ortamı bir güzelce taramak toplu iğne başı kadar her noktayı bir güzel taramak olsun artık ne ne şekilde yapılır bir şey demem zor bir sıvı lekesi olur bir kağıt parçası olur bir takım yazılar sayılar olabilir hatta bir giyecek yatak yorgan her bir şekilde olabilir olduki buldunuz yakın yada bulduğunuz herneyse üzerine sirke dökerek denize atın imha edin yada buldğunuzu ehli kişilerle paylaşın olduki size birşeyler yedirdiler yada içirdiler ozaman işiniz zor çünkü birşey bulmanızın mümkünü yoktur işte ozaman iy ibir gözlemci olun bir çok şey burnunuza artık pis pis kokacak tiksineceksiniz yıllar geçsede ne yersiniz nede içersiniz baştada bahsi geçen belirtiler varsa anlaşılır zaten kişi yada kişileri bir kalkan gibi etkisi altına almıştır sizi.
  Tabi bunu çözmek çözdürmek gerekli olanı yapmak lazım gelir ,işi bilmiyorsanız hiç uğraşmayın sadece okunması gerken duları okuyun yon netten bulayım yada ayşe fatma öyle dedi böyle dedi yapayımda çözülsün derseniz bütük uğraşlar boşa ilk önce bir dotktor kontolü sonrada yanında bu çözme işine gidilmeli çünkü kişi doktorluk ta olabilir yanılgıya düşmemek içinde doktora baş vurmalı kaldıki 2 altarnatif var zaten ya doktorluktur yada hocalıktır .
  İnşallah bu tip şeylere bulaşılmaz normal hayatınızı devam ettirirsiniz
  31 Temmuz 2014
  #1
 2. Üzerimde Yada Üstümde Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır? Cevapları

soru sor

Üzerimde Yada Üstümde Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Alakalı Aramalar:

 1. ustumde buyu nasil anlasilir

  ,
 2. ustumde buyu oldugu nasil anlasilir

  ,
 3. ustumdekibuyunasilyokolur