Ünlülerin avukatının ofisini soyanlar yakalandı

İsimli konu WH 'WH Haber Bülteni' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 12 Mart 2016 tarihinde yazılmıştır. Ünlülerin avukatının ofisini soyanlar yakalandı hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  ÜNLÜLERİN avukatı olarak bilinen Okan Fenercioğlu’nun Bebek’te bulunan ofisine girerek hırsızlık yaptıkları iddia edilen 1'i kadın 5 kişi gözaltına alındı. Sarıyer’de başka bir evde hırsızlık yaptıktan sonra yakalanan ve adliyeye sevkedilen şüphelilerden 2'sinin gündüzleri sevgili gibi sokaklarda dolaşarak soyacakları evleri belirledikleri, akşam da gelerek hırsızlık yaptıkları öğrenildi.

  HIRSIZLIĞIN ARDINDAN GÖZALTINA ALINDILAR

  Hırsızlık Büro Amirliği'ne bağlı ekipler Sarıyer’de yaptıkları operasyonda hırsızlık yaptıktan sonra kaçmaya çalışan 1'i kadın 5 kişiyi gözaltına aldı. Şüphelilerin üzerinde yapılan aramada az önce soydukları evden çaldıkları bir bilgisayar, bir cep telefonu ve bir miktar ziynet eşyası çıktı. Şüphelilerin daha önce kendilerini kovalayan polis ekiplerine çarparak kaçtıkları öğrenildi.

  ÜNLÜ AVUKATIN OFİSİNİ SOYAN KİŞİLER OLDUĞU BELİRLENDİ

  Asayiş Şube Müdürlüğü'ne getirilen şüphelilerin yapılan sorgusunda çok sayıda hırsızlık yaptıkları ortaya çıktı. Haklarında 5 ayrı hırsızlık dosyasından işlem yapılan şüphelilerin, geçtiğimiz ocak ayında ünlülerin avukatı olarak bilinen Okan Fenercioğlu’nun Bebek’te bulunan ofisinden hırsızlık yapan kişiler olduğu tespit edildi. 29 Ocak tarihinde meydana gelen olayda büroya giren hırsızlar işyeri kasasını açmışlar içindeki bir değerli saatle birlikte, içerde bulunan 2 bilgisayar ve 2 cep telefonunu alarak kaçmışlardı.

  GÜNDÜZ EVLERİ BELİRLEYİP GECE SOYUYORLARMIŞ

  Polis soruşturmasında şüphelilerin hırsızlıklarda izlediği yöntemler de ortaya çıktı. Şüpheliler arasında bulunan kadın hırsız 17 yaşındaki K.P.D.’nin çete elemanlarından biriyle gündüz el ele tutuşarak zengin semtlerde dolaştıkları ve soyacakları evleri belirledikleri tespit edildi. Daha sonra gece kiraladıkları otomobillerle belirlenen adreslere gelen çete üyelerinin, hırsızlık yaptıkları öğrenildi.

  Poliste işlemleri tamamlanan şüpheliler adliyeye sevk edildi.
  12 Mart 2016
  #1
 2. Ünlülerin avukatının ofisini soyanlar yakalandı Cevapları

soru sor

Ünlülerin avukatının ofisini soyanlar yakalandı