Ünlü modacı gözaltına alındı

İsimli konu WH 'WH Haber Bülteni' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 3 Ocak 2017 tarihinde yazılmıştır. Ünlü modacı gözaltına alındı hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  Modacı Barbaros Şansal, sosyal medyadaki paylaşımları dolayısıyla KKTC’den sınır dışı edildi. Gece saatlerinde Türkiye'ye gelen Şansal, uçaktan inerken apronda saldırıya uğradı. Saldırgan grubun elinden güçlükle kurtarılan Şansal, gözaltına alındı.

  KKTC'den sosyal medyadaki paylaşımları sonrası sınır dışı edilen Modacı Barbaros Şansal, Atatürk Havalimanı apronunda saldırıya uğradı.

  Şansal, THY'nin tarifeli seferiyle dün saat 22:30 sıralarında Ercan Havalimanı'ndan İstanbul Atatürk Havalimanı'na geldi

  Barbaros Şansal'ın bindiği uçağın havalimanına inmesinin ardından çok sayıda kişi uçağın altında bekledi. Polis eşliğinde uçaktan indirilen Şansal saldırıya uğradı. Aprondaki saldırı anı cep telefonuyla görüntülendi.

  Görüntürde Şansal'ın yere düştüğü ve darp edildiği görülüyor. Polis, saldırganlar engel olmaya çalıştı.

  Terörle mücadele ekipleri Şansal'ı araca bindirip özel bir kapıdan çıkardı. Sonra sağlık muayesinden geçirilen Şansal Vatan Emniyet müdürlüğüne götürüldü.

  BARBAROS ŞANSAL’A SALDIRIDA 8 KİŞİNİN İFADESİ ALINDI

  SOSYAL medyada yaptığı paylaşımlar nedeniyle Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nden dün gece sınır dışı edilen ve getirildiği Atatürk Havalimanı apronunda saldırıya uğrayan Barbaros Şansal olayı ile ilgili olarak 8 kişinin ifadesi alındı.

  Edinilen bilgiye göre, Modacı Barbaros Şansal, KKTC’den sınır dışı edildikten sonra THY ait uçakla dün gece 22.30’da İstanbul’a geldi. Modacı, polis eşliğinde uçaktan indirildikten sonra apronda bir anda saldırıya uğradı. Yolcuların ve uçak altında bazı personelin linç girişimine uğrayan Şansal’ı polis ekipleri kurtardı. Bu arada Barbaros Şansal, İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü’ne götürülürken, olaya karıştığı belirlenen 8 kişinin de Atatürk Havalimanı Emniyet Şube Müdürlüğü’ne ifadeleri alındı.

  BARBAROS ŞANSAL'A SALDIRANLAR “MİLLİ DUYGULARIMIZA HAKİM OLAMADIK”

  Modacı Barbaros Şansal’a KKTC dönüşünde uçaktan indikten sonra yaşanan saldırı ile ilgili olarak verilen bazı ifadelerde saldırganlar milli duygularına hakim olamadıkları için bu eylemi yaptıklarını söyledikleri öğrenildi.

  Edinilen bilgiye göre olay sonrası ulaşılan bazı personelin ifadelerinde şöyle denildi:

  “Uçağı açığa park ettirdik. Daha sonra prosedüre göre ilk önce veya en son indirilmesi gerekiyordu. Kişi ortalarda ekonomide oturuyordu. Yolcuları indirdikten sonra en son aldık. Bu arada polis arkadaşlar diğer yolcuları otobüse almıştı. Uçakta gelirken fiziksel temasta bulunulmuş. Çıkan arbade nedeniyle uçak KKTC'den de rötarlı kalktı. KKTC’den bir polis nezaretinde geldi. Uçaktan aldık. İndirilirken apronda çalışanlar direkt şahsa doğru saldırıya geçti. Polis arkadaşlar da koruma kalkanı yaptı. Şahısta herhangi bir darp yok.Hızlıca merdivenden indirip arabaya yönlendirilirken ayağı kaydı ve yere düştü. Merdivende kaldırıp arabaya getirdik” Bu arada 12 TGS yer görevlisinin de ifadesinin alındığı öğrenildi.

  TGS görevlilerinden birisinin de,” Milli duygularımıza hakim olamadık. Bağırdık. Polis kalkanından dolayı da herhangi bir şey yapmadık” şeklinde ifade verdikleri belirtildi.
  3 Ocak 2017
  #1
 2. Ünlü modacı gözaltına alındı Cevapları

soru sor

Ünlü modacı gözaltına alındı