Ünlü çift boşandı... 5 dakikada bitti!

İsimli konu WH 'WH Haber Bülteni' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 11 Mart 2016 tarihinde yazılmıştır. Ünlü çift boşandı... 5 dakikada bitti! hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  Duman grubunun solisti Kaan Tangöze ile Seçkin Piriler anlaşmalı olarak tek celsede boşandı.

  İstanbul 16. Aile Mahkemesi'nde yapılan duruşmaya Kaan Tangöze avukatıyla birlikte geldi. Seçkin Piriler de eski manken arkadaşları birlikte adliyeye geldi. Duruşma salonunda gazetecilerin bulunmasını istemeyen mahkeme hakimi duruşmada gizlilik kararı aldığını belirterek tüm izleyicileri dışarıya çıkardı. Mahkeme, Kaan Tangöze ve Seçkin Piriler'in anlaşmalı olarak boşanmasına karar verdi. 5 dakika süren duruşmada tarafların boşanmak istediklerini, evlilik birliklerini fikren ve ruhen bitirdiklerini söyledikleri öğrenildi. Hakim çifti boşarken ortak çocuklarının velayetini anneye verdi.

  PİRİLER'İ ADLİYENİN GÜVENLİK GÖREVLİLERİ KORUDU
  Duruşma salonundan ilk olarak Piriler çıktı.. Adliye güvenlik görevlileri, Seçkin Piriler'in dışarıya çıkmasına refakat etti. Güvenlikçiler zaman zaman gazetecilerin soru sormasına ve takip etmesine engel olmaya çalıştı. Adliye koridorlarında gazetecilerin sorularını yanıtsız bırakan Piriler, arkadaşları ve avukatıyla birlikte adliyeden ayrıldı. Boşanmanın ardından suskunluğunu koruyan Kaan Tangöze de avukatıyla birlikte adliyeden ayrıldı. Çok sayıda kameranın takip ettiği Tangöze sorulan soruları yanıtsız bırakarak bindiği taksiyle adliyeden ayrıldı. Tangöze adliyede olduğu sürece güneş gözlüklerini çıkarmazken kapşonuyla da başını örtmeyi tercih etti.

  PİRİLER'DEN YAZILI AÇIKLAMA
  Seçkin Piriler, konuyla ilgili yazılı bir açıklama yaptı. Pirilerin yazılı açıklamasın "Siz değerli basın mensuplarının da yaşanan olaylara yakından şahit olduğu üzere; uzunca bir zamandır evliliğimle ilgili olarak zor günler geçirdim. Bir anne ve kadın olarak elimden geldiğince mücadele ettim ve çocuklarım için dik durmaya çalıştım. Fakat sonuç olarak bugün geldiğimiz noktada; 6 yıldır yürüttüğümüz evliliğimizi anlaşmalı olarak sonlandırmış bulunmaktayız. Bu zorlu süreçte yanımda olan, destek veren herkese çok teşekkür ederim. Herkesin yolu açık olsun. Bu hassas dönemde özel hayatımın mahremiyetine göstereceğiniz saygı ve anlayış için şimdiden teşekkür ederim..." dedi.
  11 Mart 2016
  #1
 2. Ünlü çift boşandı... 5 dakikada bitti! Cevapları

soru sor

Ünlü çift boşandı... 5 dakikada bitti!