Ücretsiz Link Değişimi

İsimli konu WH 'Web Tasarım ve Hazır Kodlar' kategorisinde, zubamba2 üyesi tarafından 15 Aralık 2015 tarihinde yazılmıştır. Ücretsiz Link Değişimi hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG]


  alisverissitelerin.com ücretsiz link değişimi Programımız sadece SEO amaçlı değil aynı zamanda Trafik Ziyaretçi değişim amaçlıdır. Çünki En Yeni Siteler ” Dost Siteler – Link Partnerlerimiz ” sayfamızın en üstüne yerleştirilmektedir ve düzenli olarak hit ziyaretçi almaktadır.  Sitemizle Yapacağınız Link Takası Nedir Ne işe Yarar;

  Link Takası yaptıkça periyodik olarak Alexa sıralamasında net hızlı bir düşüş yaşayacaksınız ve buda web sitenizin itibarını arttıracaktır.  Sitenize backlink verildiği için pagerank güncellemelerinde web siteniz hızlıca rank alabilecektir. Sitenizin google itibarının çoğalması için faydalı olacaktır.

  Googledaki index hızınız ve sayınız kesinlikle artacaktır. Ayrıca sitenizin trustrank değeri ve diğer sayaç değerleride düşecektir. Aldığınız her kaliteli backlink bir sonraki gelecek Trustrank değerinizi yükseltecektir. Sitenizin gelecek Trustrank değerini burdan kontrol edebilirsiniz : http://www.fuub.net/trustrank/  Trustrank’ı sitenin güven oranı olarak belirtebiliriz. Trustrank sisteminde güvenilir siteler ve editörler seçilir.

  Seçilen güvenilir sitelere kök site ismi verilmektedir. Kök sitelerden yapılan link çıkışları ile diğer sitelere trustrank puanı verilir. Kaliteli web sitelerinin kaliteli web sitelere link çıkışı yapacağı, kalitesiz olanların da kalitesiz web sitelerine link çıkışı yapacağı mantığı bu sistemini temel taşı olarak gösterebiliriz.

  Ayrıca Blogunuza veya websitenize yeni bir konu, makale içerik eklediğinizde bu yeni konu Google tarafından daha hızlı indexlenecek ve yayına alınacaktır. Benzer içerikli diğer sitelerden daha avantajlı bir konuma sahip olacaksınız. Kısacası Link değişimi her web sitesi için çok değerli bir konumdadır.

  link değişimi yapan siteler, yapmayanlara göre öncelikli farkedilirler ve içerik indexlenmeleri daha hızlı olur.  Link Değişimi Nedir?


  Sitelerinin birbirleri arasında link yani bağlantı alma – verme işlemlerinin tamamına link değişimi denilir. İngilizce karşılığı link exchange’dir. Çok ziyaretçi alan ve bilinen bir internet sitesinin sizin sitenizden bahsetmesi arama motorları tarafından olumlu olarak algılanır ve siteniz faydalı bir site olarak değerlendirilir. İngilizce karşılığı backlink olan link alma işlemi arama motoru optimizasyonu için hayati önem taşımaktadır. Birden fazla kaliteli internet sitesi tarafından referans olarak gösterilmek sitenizi arama motorları tarafından üst sıralara taşınmasının en önemli etkenlerindendir ancak bulunduğunuz sektör dışında alakasız bir siteden link almak arama motorları tarafından yapay bir referans gösterimi olarak algılanabilir ve dikkate alınmaz; ayrıca kısa bir sürede birden fazla kaliteli siteden ücretli ya da ücretsiz olarak aniden alınan linkler yine yapaylık teşkil ettiği için arama motorları tarafından cezalandırılır ve siteniz uzun süreler ön plana çıkamayacak şekilde arka plana atılır. Kısaca link değişimi işlemi doğan bir süreci kapsamalıdır. Link alma işlemi ücretli ve ücretsiz şekilde yapılabilir. Link alacağınız sitenin içeriğinin sizin sitenize benzer olması önemlidir. Arama motorları benzer içerikli sitelerin yani aynı sektördeki sitelerin bir siteyi referans olarak göstermesine daha çok önem vermektedir.
  http://www.alisverissitelerin.com/ucretsiz-link-degisimi-programi-backlink-takasi/
  15 Aralık 2015
  #1
 2. Ücretsiz Link Değişimi Cevapları

soru sor

Ücretsiz Link Değişimi