TÜSİAD’ın yeni başkanı belli oldu

İsimli konu WH 'WH Haber Bülteni' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 13 Ocak 2017 tarihinde yazılmıştır. TÜSİAD’ın yeni başkanı belli oldu hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  Türk Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) 'nin yeni başkanı Erol Bilecik oldu.

  TÜSİAD'ın 47. Olağan Genel Kurulu'nda oy kullanma işleminin ardından tek aday Erol Bilecik'nin yeni başkan seçildiği açıklandı.


  TÜSİAD Onursal Başkanı Rahmi Koç, oyunu kullandıktan sonra kısa bir açıklama yaparak, “Oyumuzu verdik, oldukça güzel konuşmalar yapıldı. Bir senede TÜSİAD çok yol almış, çalışmalar yapılmış. Memnun ve mesut ayrılıyoruz. Allah yeni yönetim kuruluna ve başkanına kolaylıklar versin" dedi.


  "HİÇBİR GÖREV GERÇEKTEN ZOR DEĞİLDİR"


  Erol Bilecik de oy kullanmasının ardından kısa bir açıklama yaparak, “Çok güzel bir gün. Türkiye'nin muhtelif dalgalandığı bir dönem var ama eminim bu günleri bu anlamda aşacak çok nedenimiz var. Öncelikle TÜSİAD tarafından iyi bir yönetim seçimler sonucunda gelmiş olacak. Ben hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum. Bundan sonraki bütün dönemlerde Türkiye'nin daha refah, daha aydınlık geleceğe dönük olarak daha güzel günler geçireceğine dair en ufak bir şüphem yok, kaygım yok. Hiçbir görev gerçekten zor değildir" ifadelerini kullandı.
  13 Ocak 2017
  #1
 2. TÜSİAD’ın yeni başkanı belli oldu Cevapları

soru sor

TÜSİAD’ın yeni başkanı belli oldu