TURKSPORU dergisi okuyucusuyla buluştu

İsimli konu WH 'Genel Sohbet' kategorisinde, deltafx2 üyesi tarafından 16 Ağustos 2018 tarihinde yazılmıştır. TURKSPORU dergisi okuyucusuyla buluştu hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. TURKPORU’nun en büyük destekçisi Turkcell’in yeni yüzü TURKSPORU dergisi yayın hayatına başladı. 3 ayda bir yayımlanacak olan ve Türk sporunun gelişimine katkı sunmayı hedefleyen e-dergi, Türkiye’de öncü bir adımla dijital yayıncılığı başlatan Dergilik uygulaması içinde olacak.


  Turkcell, Türk sporuna gerek sponsor olarak gerekse de bilinirlik ve farkındalık yaratarak destek olmak amacıyla ortaya koyduğu TURSKPORU projesinde yeni bir adım daha atıyor. Kurulduğu günden bu yana 25 spor branşında, toplamda 500 milyon TL’nin üzerinde maddi destekle, 34 binden fazla sporcunun yanında olan Turkcell’in spor içerikli e-dergisi yayın hayatına başladı. Sporcularımızın elde ettiği gurur verici başarıları herkesle paylaşmak ve spor sevgisini daha büyük kitlelere ulaştırmak için hayata geçirilen TURKSPORU dergisi, dopdolu içeriğiyle Türkiye’de öncü bir adımla dijital yayıncılığı başlatan Dergilik uygulamasında yerini aldı.

  Kapak konusu şampiyon sprinterlerin atışması

  TURKSPORU dergisinin ilk sayısının kapak konusu şampiyon sprinterler Mizgin Ay ve Ramil Guliyev’in sosyal medyada başlayıp pistlerde sonuçlanan atışması oldu. Derginin ilk sayısında Mizgin Ay, Ramil Guliyev ve Edanur Kılıç röportajları yer aldı. Turkcell kullanıcıları TURKSPORU dergisini Dergilik uygulamasından internet paketlerinden yemeden okuyabilecek, ayrıca bütün operatörlerin kullanıcıları TURKSPORU dergisine ücretsiz olarak erişebilecek.

  TURKSPORU’nun kalbi Dergilik’te atıyor!

  1000’e yakın yabancı dergiyle birlikte, uygulama üzerinde 1400 dergi ve 95 gazete ile toplamda 1500’e yakın içeriğe sahip olan Dergilik uygulaması içinde yer alacak TURKSPORU dergisi; TURKSPORU’na damga vuran milli sporcularla çok özel röportajlar, farklı spor dallarıyla ilgili ilginç bilgiler, başarı hikayeleri ve TURKSPORU ile ilgili son gelişmelerin yer aldığı zengin içeriğiyle sporseverleri bekliyor!
  16 Ağustos 2018
  #1
 2. TURKSPORU dergisi okuyucusuyla buluştu Cevapları

soru sor

TURKSPORU dergisi okuyucusuyla buluştu