Türkiye'nin En İyi SMS-E-MAİL Firması

İsimli konu WH 'Web Tasarım ve Hazır Kodlar' kategorisinde, photoman üyesi tarafından 22 Nisan 2015 tarihinde yazılmıştır. Türkiye'nin En İyi SMS-E-MAİL Firması hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG]


  1 Mayı 2015 de firmaların reklam anlayışı değişmek zorunda.

  Hedefli reklam firmalar için tam isabet demektir.

  Reklam yapmadan firma yada markaların ayakta kalması imkansız.

  Türkiye de reklam hacmi 5 Milyar TL oldu.

  2014 de Dünya reklam hacmi 520 Milyar Dolar oldu.


  [​IMG]


  2015

  Dev Bir AİLE oluyoruz

  Size ait sayfanızdan size kazanç planları sunalım . Ve Reklam şirketleri vasıtasıyla sizlere bilgi vermek isteyecek Ticarethanelere Ulaşalım ve SMS , E-MAİL gönderimi sağlayalım ve her aktarım için ödeme alalım size aktaralım. Hatta sizlerden gelecek tekliflere göre bu kazanç planlarını geliştirelim . Sizlerden gelecek değişik fikirler mutlaka ki enteresan çözümler olacaktır . Fikirleriniz bizim için her zaman değerlidir . Hemen aklınıza gelmesi muhtemel sorunuzu cevaplamak isteriz . Oldu da kayıt oldum ama artık SMS yada E-MAİL almak istemiyorsunuz . Hemen kullanıcı panelinize girerek üyelik durumunuzu PASİF duruma getirebilirsiniz .
  [​IMG]


  2008 – 2015

  Ticari Başlangıç ve Gelişimimiz

  2008 yılında İletişim sektörüne girişimiz Gsm sektöründe başladı , sonrasında dünya da Voip teknolojilerine merak saldık ve BTK dan Lisans başvurumuzu yaparak STH Operatör olarak Sabit Telefon Hizmeti verebilen sayılı Operatörler arasında yerimizi aldık . Ve artık İletişimin diğer bir kanadı olan SMS , E-MAİL kanadımızı başlatıyoruz . Sizlerle daha ileriye gitmek Türkiye’mize daha fazla hizmet vermeye çalışıyoruz .


  www.pozitifsistem.com
  22 Nisan 2015
  #1
 2. Türkiye'nin En İyi SMS-E-MAİL Firması Cevapları

soru sor

Türkiye'nin En İyi SMS-E-MAİL Firması