Türkiyede Yepyeni Bir Online Terapi Sitesi

İsimli konu WH 'Uzmanına Sorun' kategorisinde, evimdekipsikolog üyesi tarafından 13 Eylül 2018 tarihinde yazılmıştır. Türkiyede Yepyeni Bir Online Terapi Sitesi hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. www.evimdekipsikolog.com Nedir?
  Evimdekipsikolog, terapi seanslarını her an için ulaşılabilir ve uygun maliyetli hale getiren online psikolojik destek platformudur.


  Psikolojik desteğe ihtiyacı olan herkesi, daha mutlu ve daha sağlıklı bir yaşam sürdürebilmeleri için yardımcı olabilecek lisanlı Psikolog ve Psikolojik danışmanlarla buluşturmayı amaçlar.

  Evimdekipsikolog, aracılığı ile dilediğiniz her yerden, her zaman alanında uzmanlaşmış Psikolog ve Psikolojik Danışmanlardan yazılı, sesli ve görüntülü olarak destek alabilirsiniz.


  İnsanların Psikolojik Destek almasını engelleyen en büyük sebeplerden biri de seans sırasında danışanın kendini gizlilik konusunda rahat ve güvende hissetmemesidir.


  Bu sebeple evimdekipsikolog.com aracılığı ile yaptığınız bütün görüşmelerde, kişisel hiçbir bilginizi paylaşmadan sadece kayıt sırasında kendinize özel bir kullanıcı adı (rumuz) belirleyerek, tamamen anonim bir şekilde seans satın alabilirsiniz.
  www.evimdekipsikolog.com

  Tanıtım Videosu İçin Tıklayın
  13 Eylül 2018
  #1
 2. Türkiyede Yepyeni Bir Online Terapi Sitesi Cevapları

soru sor

Türkiyede Yepyeni Bir Online Terapi Sitesi