Turkcell'in, emeklilik yaşındakilere özel kampanya

İsimli konu WH 'Turkcell' kategorisinde, deltafx2 üyesi tarafından 19 Temmuz 2015 tarihinde yazılmıştır. Turkcell'in, emeklilik yaşındakilere özel kampanya hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Turkcell'in, emeklilik yaşındakilere özel kampanya ve hizmetler sunduğu Emekliler Kulübü'nün ekibi, Ramazan Bayramı'nda İstanbul'daki huzurevlerini ziyaret etti.

  Turkcell tarafından yapılan açıklamaya göre, Emekliler Kulübü'nün düzenlediği etkinlik kapsamında İstanbul'daki huzurevlerini ziyaret eden Turkcell Bireysel Pazarlama Müdürü Efe Çapar ve ekibi huzurevi sakinlerinin bayramını kutlayıp, hayatlarına değer katacak teknolojileri anlattı.

  Turkcell ekibi, teknoloji konusundaki bilgilendirmenin ardından Türk Sanat Müziği dinletisi ile huzurevi sakinlerine ziyaretçileriyle birlikte keyifli anlar yaşattı.

  Ayrıca, Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, Emekliler Kulübü üyeleri için özel bir ses kaydı hazırladı. Emekliler Kulübü'nün yaklaşık 700 bin üyesi Kaan Terzioğlu, 5 bin üyesi de Turkcell tarafından canlı aranarak bayramları tebrik edildi.
  19 Temmuz 2015
  #1
 2. Turkcell'in, emeklilik yaşındakilere özel kampanya Cevapları

soru sor

Turkcell'in, emeklilik yaşındakilere özel kampanya