Turkcell’in 4.5G hızı, konserleri birbirine bağladı

İsimli konu WH 'Genel Sohbet' kategorisinde, demirdoven üyesi tarafından 1 Haziran 2016 tarihinde yazılmıştır. Turkcell’in 4.5G hızı, konserleri birbirine bağladı hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. fizy’den canlı yayınlanan konserler tüm Türkiye’yi coşturdu


  Turkcell’in 4.5G hızı, konserleri birbirine bağladı


  Turkcell, fizy’nin geri dönüşünü kutlamak için Türkiye’nin en teknolojik konserlerinden birine imza attı. İstanbul’da Murat Boz’un, Ankara’da MODEL’in, İzmir’de de Mustafa Sandal’ın eş zamanlı sahne aldığı konserler Türkiye’nin dört bir yanında fizy’den canlı izlendi. Sanatçılar Turkcell’in 4.5G teknolojisi ile birbirine bağlanarak en güzel şarkılarını söylediler.


  Turkcell sahip olduğu güçlü 4.5G teknolojisiyle Türkiye’nin en teknolojik konserlerinden birine imza atarak fizy’nin geri dönüşünü kutladı. 29 Mayıs Pazar günü eş zamanlı gerçekleştirilen konserlerde İstanbul Maslak Arena’da Murat Boz, Ankara Jolly Joker’de MODEL, İzmir Bornova Event Hall’da Mustafa Sandal sahne aldı.


  Murat Boz, Turkcell’in 4.5G hızıyla Mustafa Sandal ve MODEL konserlerine bağlandı

  Turkcell’in 4.5G hızı ile birbirlerine bağlanan Murat Boz, Mustafa Sandal ve MODEL, fizy’nin dönüşünü kutladı. Dinleyiciler 4.5G hızındaki bağlantı sayesinde karşılaştıkları görsel şölenle büyük coşku yaşadı. Konser alanlarındaki seyirciler, diğer sanatçıların da birer şarkısını 4.5G hızıyla dinleme şansı yakalarken diğer sanatçıların da canlı performanslarının tamamını kurulan özel ekranlardan izledi.


  Yüz binlerce kişi fizy’den canlı izledi

  Aynı anda 3 şehirde gerçekleşen konserleri fizy’den yüz binlerce kişi canlı izledi. Üstelik Turkcell’liler konseri izlerken mobil internet paketlerinin kotasından da harcamadı. 360 derece kayıt sistemi ile kaydedilen konserler sanal gerçeklik (virtual reality) teknolojisi ile fizy üzerinden izlenebilecek. Baştan sona tüm konserlerin kayıtları, konser öncesi görüntüleri de fizy’nin özel içerikleri arasında yer alacak.
  1 Haziran 2016
  #1
 2. Turkcell’in 4.5G hızı, konserleri birbirine bağladı Cevapları

soru sor

Turkcell’in 4.5G hızı, konserleri birbirine bağladı