Turkcell yıldızlarını Barselona'ya gönderdi

İsimli konu WH 'Turkcell' kategorisinde, deltafx2 üyesi tarafından 29 Haziran 2018 tarihinde yazılmıştır. Turkcell yıldızlarını Barselona'ya gönderdi hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Turkcell, 2017 yılının en başarılı Satış Bölümü çalışanlarını Yıldızlar Kulübü programıyla ödüllendirdi. 2011 yılından bu yana düzenlenen ve satışlarıyla şirket performansına en fazla katkı sağlayanları belirleyen program kapsamında, 122 çalışana Barselona seyahati hediye edildi.

  Turkcell’in 2011 yılından beri düzenlediği Yıldızlar Kulübü Ödülleri, yeni sahiplerini buldu. Turkcell Satış Bölümü çalışanlarına yönelik düzenlenen ödül programı, satışlarıyla şirket performansına en çok katkı sağlayan çalışanları hedefliyor. Bu yıl toplam 122 kişinin ödül almaya hak kazandığı programda, 14 kişi Fark Yaratan Yıldız seçildi. Turkcell’in tüm yıldızları ödül olarak aileleriyle birlikte dört günlük Barselona tatiline gönderildi. Başlangıçta kurumsal satış ekibine yönelik düzenlenen organizasyon, zamanla tüm satış operasyonuna açıldı. Gelinen noktada Yıldızlar Takımı, satış ekiplerine destek veren çalışanları da kapsıyor.

  ‘Çalışma kavramına yeni bir boyut kazandırıyoruz’
  Yenilikçi İK uygulamalarıyla çalışma kavramını yeni bir boyuta taşıyan Turkcell, geliştirdiği ödüllendirme sistemiyle de çalışan motivasyonunu en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyor. Turkcell’in 2017 yılını başarılı bir performansla kapadığını belirten Turkcell İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Seyfettin Sağlam, bu başarının temel faktörünün çalışanları olduğunu vurguladı. Sağlam sözlerini şöyle sürdürdü: “Çalışanlarımız bizim iç müşterimiz. Onların mutlu ve verimli şekilde çalışmaları; mükemmel İK’yı deneyimleyebilmeleri için Dijital Operatör Turkcell’e yakışan uygulamalar hayata geçiriyoruz. Bu çalışmalara 360 derece bakacak olursak, çalışanlarımızın verimli çalışmaları sonucu elde ettikleri başarıların ödüllendirilmesinin kritik olduğunu düşüyoruz. Çalışanlarımızın performanslarıyla gösterdikleri başarıları değerlendirip onları takdir ettiğimizi göstermek, onların çalışmalarını pozitif anlamda birebir etkiliyor. Bu düşünceden yola çıkarak uzun yıllardır uyguladığımız ve sürekli geliştirdiğimiz bir ödüllendirme sistemimiz var. Satış ekibimize yönelik düzenlediğimiz Yıldızlar Kulübü de bu sistemin önemli bir parçası. Şirketimizin performansını yukarıya taşımak için canla başla çalışan ekiplerimizi ve başarıyı yakalayan tüm çalışanlarımızı tebrik ediyoruz.”
  29 Haziran 2018
  #1
 2. Turkcell yıldızlarını Barselona'ya gönderdi Cevapları

soru sor

Turkcell yıldızlarını Barselona'ya gönderdi