Turkcell TV+ kullanıcıları maç keyfini 4K Ultra HD kalitesinde yaşayacak

İsimli konu WH 'Turkcell' kategorisinde, demirdoven üyesi tarafından 9 Haziran 2016 tarihinde yazılmıştır. Turkcell TV+ kullanıcıları maç keyfini 4K Ultra HD kalitesinde yaşayacak hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Turkcell TV+ kullanıcıları maç keyfini 4K Ultra HD kalitesinde yaşayacak


  A Milli Futbol Takımımızın ana sponsoru Turkcell, maçları ekran başından izleyecek taraftarlar için seyir kalitesini üst seviyeye taşıyacak. Turkcell’in fiber altyapısı üzerinden sunulan Turkcell TV+’ta maçlar 4K Ultra HD kalitesinde izlenecek.


  Işık hızında fiber internet altyapısı üzerinden hizmet verdiği Turkcell TV+ teknolojisiyle TV izleme deneyimini zenginleştiren Turkcell, 4K Ultra HD kalitesi ile maç heyecanını stadyumdaymış gibi hissettirecek. 3 Haziran’da satışa sunulan ve 4K Ultra HD teknolojisini destekleyen yeni kutusu ile Turkcell TV+, kullanıcılarına 4 kat daha canlı maç keyfi vadediyor. Turkcell, fiber internet altyapısıyla hizmet verdiği TV+ kullanıcılarına yeni kutu ile ayrıca Youtube üzerinden de 4K Ultra HD içerikler sunuyor. TV+’ın yeni kutusunu alanların, kutu ile 4K Ultra HD TV arasında HDMI kablosuyla bağlantı kurması yeterli olacak.


  4K Ultra HD ile 4 kat HD görüntü kalitesi

  4K Ultra HD, şu an yaygın olarak kullanılan HD görüntü kalitesinden 4 kat daha yüksek çözünürlük sağlıyor. Turkcell TV+ ile 4K Ultra HD yayının izlenebilmesi için Turkcell fiber internet altyapısının bulunması ve televizyonun 4K Ultra HD yayını desteklemesi gerekiyor.
  9 Haziran 2016
  #1
 2. Turkcell TV+ kullanıcıları maç keyfini 4K Ultra HD kalitesinde yaşayacak Cevapları

soru sor

Turkcell TV+ kullanıcıları maç keyfini 4K Ultra HD kalitesinde yaşayacak