Turkcell T60 için avantajlı fiyatla ön talep başladı

İsimli konu WH 'Turkcell' kategorisinde, deltafx2 üyesi tarafından 16 Mayıs 2015 tarihinde yazılmıştır. Turkcell T60 için avantajlı fiyatla ön talep başladı hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Turkcell T60 için avantajlı fiyatla ön talep başladı

  Turkcell, T serisi telefonların en gelişmişi T60 için ön talep almaya başladı. Satış rekorları kıran T serisinin en yeni üyesi Turkcell T60, sınırlı sayıda kişiye 799 TL’den sunulacak.


  Turkcell’in kendi markasıyla çıkardığı T serisinin yeni yıldızı Turkcell T60, sadece ön sipariş veren teknoloji tutkunları için 799 TL’den satışa sunuldu. T60’a özel fiyatıyla sahip olmak isteyen kullanıcılar, www.turkcell.com.tr üzerinden talepte bulunabiliyorlar.

  Bugüne kadar sunulan Turkcell markalı cihazlar arasında en gelişmiş teknolojiye sahip olan Turkcell T60’ın sadece 7,8 milimetrelik ince tasarımı, HD kalitesinde multimedya deneyimi sunan 5 inçlik ekranı ile tamamlanıyor. Çok daha güçlü ve hızlı performans için sekiz çekirdekli 1.5 GHz Qualcomm işlemci ile donatılan cihaz, Android’in Lollipop sürümüne sahip. 2400 mAh batarya ise Turkcell’lileri yoğun kullanımda bile yolda bırakmıyor.

  Turkcell T60, 13 MP’lik otomatik odaklama özellikli gelişmiş kamerası ile çok kaliteli ve canlı görüntüler elde ediyor. 5 MP ön kamera ise en güzel “selfie”ler için ideal. Turkcell T60’ın iddialı olduğu bir diğer akıllı özelliği ise, sesli komut veya el işaretleriyle kumanda edilebilmesi. Akıllı telefonu çok daha akıllı hale getiren bu özellik sayesinde telefona temas etmeden sesli komut, el işaretiyle veya gülümseme ile selfie çekmek, gelen bir aramayı kabul ya da reddetmek mümkün.

  Çekim kalitesinin yanı sıra T60’ın fotoğraf ve video çekiminde iddialı olmasını sağlayan bir diğer faktör ise, Turkcell için geliştirilen kamera uygulaması. Bu uygulama sayesinde kullanıcılar, çektikleri fotoğraf ve videoları ek bir uygulamaya gerek kalmadan seçtikleri filtreyi ekleyerek paylaşabilecek. Turkcell T60’ın kamerası aynı zamanda HDR çekim desteği, panoramik çekim ve düşük ışık çekim modu gibi gelişmiş kamera özelliklerine de sahip.

  Turkcell müşterileri, Haziran ayının ikinci yarısında raflarda olacak Turkcell T60 için www.turkcell.com.tr adresinden ön talepte bulunabilir ve ürün hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirler.

  Turkcell T60 Teknik Özellikler

  İşlemci: Qualcomm 8939 1.5 GHz 8 Çekirdek

  Hafıza: 16 GB dahili (SD GB’a kadar arttırılabilir)

  Ekran: 5” HD IPS (1280x720)

  İşaretler ve Hareketler: El işaretleriyle temassız olarak gelen aramayı kabul ya da reddetme.

  Kamera: 13 MP arka /5 MP ön kamera ile 1080p video kayıt yapabilme.

  Kamera özellikleri: Sesli komut, el işaretleri ve gülümseme algılama ile fotoğraf/selfie çekebilme. Gelişmiş odaklama, optik yakınlaştırma, panoramik çekim, HDR çekim desteği, düşük ışık çekim modu, hareketli çekim özelliği.

  Ses özellikleri: HD Ses, gürültü engelleme, Dolby Surround

  Sensörler: Sıcaklık, nem ve basınç sensörleri ile adım ölçer.

  Kullanıcı Arabirimleri: Standart ve Kolay Kullanım Arayüzü , Çocuk ve Misafir modu.

  Bağlantı desteği: 4G (150 Mbps), DualCarrier

  İşletim Sistemi: Android Lollipop

  Pil: 2400mAhBoyutlar: 144.2 x 71.7 x 7.8mm

  Ağırlık: 129 gram
  16 Mayıs 2015
  #1
 2. Turkcell T60 için avantajlı fiyatla ön talep başladı Cevapları

soru sor

Turkcell T60 için avantajlı fiyatla ön talep başladı