TURKCELL Resmî Gazete Dergilik’te

İsimli konu WH 'WH Haber Bülteni' kategorisinde, Manifest0 üyesi tarafından 19 Eylül 2018 tarihinde yazılmıştır. TURKCELL Resmî Gazete Dergilik’te hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Türkiye Cumhuriyeti yasa, genelge ve yönetmelikleri Dergilik’ten takip edilecek

  Resmî Gazete Dergilik’te

  Türkiye ve dünyada en çok takip edilen gazete ve dergileri buluşturan dijital yayın platformu Dergilik, kağıt baskıyı sonlandıran Türkiye Cumhuriyeti yayın organı Resmî Gazete’yi de raflarına taşıdı. Dergilik okurları yeni çıkarılan yasa, genelge ve yönetmeliklerin yer aldığı Resmî Gazete’yi de telefon ve tabletlerinden diledikleri zaman kolayca takip edebilecek.


  Türkiye’de öncü bir adımla dijital yayıncılığı başlatan Dergilik, Türkiye Cumhuriyeti yayın organı Resmî Gazete’yi de raflarına taşıdı. Dergilik okurları kağıt baskıyı sonlandıran Resmî Gazete’ye telefon ve tabletlerinden dilekleri zaman kolayca ulaşabilecek. Türkiye, çıkarılan yasa, genelge ve yönetmelikleri Dergilik’ten takip edecek.


  Tüm operatörlere açık


  Türkiye ve dünyada en çok takip edilen yayınları tek bir platformda buluşturan Dergilik 1700’den fazla yerli-yabancı ve yerel dergi ve gazeteyi okuyucuların cebine taşıyor. Tüm operatörlerin abone olabildiği Dergilik’ten erişilebilen yayın sayısı her geçen gün artıyor. Ülkemizde yayıncılık sektörüne yeni bir soluk getiren Dergilik ile 1 milyonu gazete olmak üzere ayda 5 milyon yayın okunuyor. Ağustos’ta 4 milyon 492 bin dergi ve 1 milyon 115 bin gazeteyi okuyucularla buluşturan Dergilik okuyucuları yıl başından bu yana toplam 37 milyon 526 bin içeriğe dijital platformdan ulaştı.


  Türk insanına yepyeni bir okuma alışkanlığı kazandıran Dergilik’e sosyal medya hesaplarından da ulaşmak mümkün. Dergilik ile ilgili son gelişmeleri sosyal medya hesaplarını takibe alarak öğrenebilirsiniz.

  www.facebook.com/dergilikapp

  www.twitter.com/dergilik

  www.instagram.com/dergilik
  19 Eylül 2018
  #1
 2. TURKCELL Resmî Gazete Dergilik’te Cevapları

soru sor

TURKCELL Resmî Gazete Dergilik’te