Turkcell müzik

İsimli konu WH 'Mobil Operatörler' kategorisinde, netkili üyesi tarafından 9 Ekim 2012 tarihinde yazılmıştır. Turkcell müzik hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Günümüzde gsm şirketleri arasındaki rekabeti bilmeyen yoktur. Bu rekabet sebebiyle de gün geçmiyor ki bir gsm şirketi yeni bir reklamla, kampanya, ürün, fırsatla karşımıza çıkmasın. Tabi kullanıcı açısından düşünüldüğünde bu rekabet faydalı da olmuyor değil. Cartelleşmiş bir şirketin bildiğini okumasındansa böylesi kıran kırana bir rekabetle müşteriye odaklanması her zaman için daha caziptir.
  Konuyu fazla dağıtmadan bugünkü yazı başlığımıza dönelim. Evet, yukarıda bahsettiğimiz rekabet sayesinde kullanıcılar yeni bir hizmete daha kavuştular; turkcell müzik. Peki turkcell müzik nedir? Turkcell müzik bu adresten ulaşabileceğiniz adeta müzikle dolmuş taşmış bir internet sayfası. Sayfayı ilk açtığınızda karşınıza şuan itibari ile favori olmuş ilk 100 şarkı listesi çıkıyor. Ve siz seçtiğiniz parçaları kesintisiz ve sınırsız olarak dinleyebiliyorsunuz. Hem yepyeni birçok şarkı ile karşılaşıyorsunuz hem de arayıp bulamadığınız bir müzik arşivine kavuşmuş oluyorsunuz. Herşey listelenmiş bu sayfada, bu da kullanımını o kadar derli toplu yapmış ki etkilenmemek mümkün değil. Radyolar, belli başlıklar altında toplanmış müzik grupları, videolar, yani kısacası müzikle ilgili ne ararsanız bulabiliyorsunuz. Örneğin satış rekorları kıran Orhan Gencebay’ın birçok sanatçıyla birlikte hazırladığı son albümü de bu listede bulup dinleyebileceklerinizden.
  Turkcell müzik öylesine fazla araması yapılan bir site olmuşki, dünyada en çok arananlar sıralamasında bile yerini almış ve bence sonuna kadar da hakediyor sıralamadaki yerini. Siz de kendinize bir müzik ziyafeti sunmak istiyorsanız hemen turkcell müzik sitesine uğrayın ve dilediğiniz müziği ücretsiz olarak dinlemenin keyfine varın.

  Kaynak site: Turkcell müzik sitesi
  9 Ekim 2012
  #1
 2. Turkcell müzik Cevapları

soru sor

Turkcell müzik