Turkcell Global Bilgi Finansbank’a hizmet veriyor

İsimli konu WH 'Genel Sohbet' kategorisinde, demirdoven üyesi tarafından 30 Kasım 2015 tarihinde yazılmıştır. Turkcell Global Bilgi Finansbank’a hizmet veriyor hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Turkcell Global Bilgi, Finansbank müşterilerine ödeme hatırlatma aramaları hizmeti vermeye başladı.
  Türkiye’nin müşteri deneyimi merkezi Turkcell Global Bilgi, Türkiye'nin finansçısı olma hedefiyle çalışmalarına 28 yıldır ara vermeden devam eden Finansbank’a hizmet vermeye başladı.Finans sektöründeki büyümesine hız kesmeden devam eden Turkcell Global Bilgi, Finansbank için erken dönem ödeme hatırlatma aramaları yapacak. Turkcell Global Bilgi Finansbank ile birlikte 9 bankaya hizmet veriyor.


  Turkcell Global Bilgi İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Akın Akalın konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Şu an yurt içi ve yurt dışında toplam 25 lokasyonda 12 bin çalışanımızla hizmet verdiğimiz farklı sektörlerdeki 60’dan fazla şirketle Türkiye’nin pazar lideri konumundayız. Birbirinden farklı onlarca müşterimiz için aynı sorumluluk anlayışı ve büyük bir disiplinle çalışmalarımızı yürütüyoruz. Elde ettiğimiz yüksek müşteri memnuniyeti de her geçen gün müşteri sayımızı artırmamızı sağlıyor. Şimdi de Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan Finansbank ile iş ortaklığı kurmuş bulunuyoruz. Bu iş ortaklığının Finansbank’ın iş verimliliğini ve gelirlerini en üst noktalara taşıyacağına yürekten inanıyorum. İş birliğimiz herkese hayırlı olsun.” dedi.
  30 Kasım 2015
  #1
 2. Turkcell Global Bilgi Finansbank’a hizmet veriyor Cevapları

soru sor

Turkcell Global Bilgi Finansbank’a hizmet veriyor

Alakalı Aramalar:

 1. Turkcell Global Bilgi Finansbanka hizmet veriyor