Turkcell Gelibolu Maratonu için geri sayım başladı

İsimli konu WH 'Turkcell' kategorisinde, demirdoven üyesi tarafından 23 Eylül 2016 tarihinde yazılmıştır. Turkcell Gelibolu Maratonu için geri sayım başladı hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Türkiye’nin ‘Barış’ temalı ilk maratonunda kayıtlar için son hafta

  Turkcell Gelibolu Maratonu
  için geri sayım başladı


  ‘Barış için Koşuyoruz’ sloganıyla bu sene ikincisi düzenlenecek Turkcell Gelibolu Maratonu’nda artık son viraja girildi. 2 Ekim Pazar günü dünyanın en önemli tematik parkurlarından biri olarak kabul edilen tarihi Gelibolu Yarımadası’nda gerçekleşecek koşuya katılmak için kayıtlar devam ediyor. Katılımcılar www.gelibolumaratonu.comadresinden 1 Ekim’e kadar koşuya kayıt yaptırabilecek.


  Turkcell’in ana sponsorluğunda bu yıl ikincisi düzenlenecek, Türkiye’nin ‘Barış’ temalı ilk maratonu Turkcell Gelibolu Maratonu, ‘Barış için Koşuyoruz’ sloganıyla 2 Ekim Pazar günü gerçekleşecek. Geçen sene olduğu gibi yine Gelibolu Yarımadası’nın tarihi noktalarında koşulacak olan maraton için kayıt süresinde ise son bir haftaya girildi. Turkcell Gelibolu Maratonu’nda yer almak isteyen sporseverler kayıtlarını, 1 Ekim Cumartesi gününe kadar www.gelibolumaratonu.com internet sitesi üzerinden gerçekleştirebilecek.

  Her katılımcıya sertifika

  Katılımcılar maraton, yarı maraton, 10 km. koşusu ve halk koşusu olmak üzere 4 kategoride bu maratona dahil olabilecekler. Tüm kategorilerdeki koşular Morto Koyu’ndan başlayıp yine Morto Koyu’nda noktalanacak. Tüm yarışmacıların ve halkın katılımı ile saat 14.00’te de Morto Koyu’nda ödül töreni gerçekleştirilecek.

  Kayıt yaptırıp Gelibolu Yarımadası’nın tarihi noktalarındaki eşsiz maratonda yer alacak sporseverler, içinde derecelerinin de tutulmasını sağlayan çiplerin bulunduğu yarış kitlerini Maraton Fuarı’nda alabilecek. Zaman sınırı olan 6.5 saat içinde bitiş çizgisinden geçebilecek her katılımcı sertifikasını alma hakkını elde edecek.

  Maraton Fuarı 29 Eylül – 1 Ekim’de

  Dünyanın en önemli tematik parkurlarından biri olarak kabul edilen Gelibolu Yarımadası’nda gerçekleştirilecek olan organizasyonun bu seneki en büyük özelliği, maraton sonrasında katılımcı sayısı kadar fidan dikilerek oluşturulacak ‘Turkcell Barış Ormanı’ olacak.

  Katılımcıların göğüs numaraları, zamanlama çipleri ve yarış tişörtlerini alabilecekleri Maraton Fuarı ise 29 Eylül – 1 Ekim tarihleri arasında Çanakkale Merkez İskele Meydanı’nda düzenlenecek.
  23 Eylül 2016
  #1
 2. Turkcell Gelibolu Maratonu için geri sayım başladı Cevapları

soru sor

Turkcell Gelibolu Maratonu için geri sayım başladı