Türk Gunz Serverimiz Açıldı !! - 04.08.2014

İsimli konu WH 'Diğer Online Oyunlar' kategorisinde, condrein üyesi tarafından 4 Ağustos 2014 tarihinde yazılmıştır. Türk Gunz Serverimiz Açıldı !! - 04.08.2014 hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Merhaba arkadaşlar konu başlığında da belirttiğim gibi Türk Gunz serverimiz açıldı. Açılış tarihi 04.08.2014. Önceden Türk Gunz serveri vardı orada oynuyorduk ve çok eğleniyorduk (en azından ben çok eğleniyordum). Ben gunz serveri ilk defa kuruyorum önceki kurulan serverler ile alakam yok. Bu yaz canım çok sıkıldı ve birşeyler ile uğraşmaya karar verdim Gunz'ı buldum. Aslında ilk başlarda server açmayı düşünmüyordum fakat ilerledikçe yeni bilgiler öğrendim vs. vs. baya uzun bir süre neredeyse her gün kafamı kaldırmadan serveri düzenliyordum. Ve o kadar emeğim boşa gitmesin dedim bir VDS makina aldım ve oyunumu kurdum. Neyse çok fazla uzatmak istemiyorum.

  Şimdi diyenler olur diye cevaplamak istiyorum. Gunz'u artık türkler oynamıyor neden kurdun diye soracak olursanız; bende biliyorum türk oyuncusunun az olduğunu veya olanların da Gunz 2 ye başladıklarını biliyorum. Fakat belki yeniden bir eğlence ortamı oluşturabiliriz diye düşündüm sıkıntıdan uğraşacak birşeyler bulmak istedim. Oyunumuza pek fazla oyuncu geleceğini sanmıyorum. Benim kaybedeceğim fazla birşey yok. Yeni bilgiler öğrendim ve serveri kurarken biraz da olsun eğlendim. Tabi ki İnşallah oyuncu gelir beraber eğlenceli vakit geçiririz.

  Özellikler :


  1-Serverimiz tamamen eğlence amaçlıdır. Hiçbir item satışı donat satışı yoktur! hergün yapılan event'lerden kazanabilirsiniz.

  2-Serverimiz şuanlık 200 kişiliktir. Dolarsa tabiki arttıracağım. (50 kişi bile geleceğini sanmıyorum ama neyse :D )

  3-GM alımı vardır başvurmak isteyenler sitemizdeki e-mail adresimizden bize ulaşabilirler.

  4-Level atlamak kolaydır

  5-Quest,Boss eklidir.


  6-Yeni itemler vardır.

  vs.vs. :)

  Neyse yeter bu kadar :D


  Oyundan Görüntüler :

  Giriş Ekranı

  [​IMG]

  Karakter Oluşturma

  [​IMG]

  Oyun Ana Kanalı (Sohbete pek aldırış etmeyin :D) - Ana ekran da "Türkiye Milli Takım Marşı" çalıyor. :)

  [​IMG]

  Oyun odası

  [​IMG]

  Dükkan

  [​IMG]

  Oyun içi görüntü

  [​IMG]

  Boss'tan görüntü

  [​IMG]

  NEYSE YA GERÇEKTEN YETER BU KADAR DAHA DETAYLI GÖRMEK İSTERSENİZ OYUNUMUZA BEKLERİZ :)

  sitemiz : turk-gunz.tk
  4 Ağustos 2014
  #1
 2. Türk Gunz Serverimiz Açıldı !! - 04.08.2014 Cevapları

soru sor

Türk Gunz Serverimiz Açıldı !! - 04.08.2014