Turk Elektronik Para

İsimli konu WH 'Web Tasarım ve Hazır Kodlar' kategorisinde, zubamba2 üyesi tarafından 1 Kasım 2015 tarihinde yazılmıştır. Turk Elektronik Para hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG]  TURK Elektronik Para A.Ş., 27 Haziran 2013 tarihli 6493 sayılıÖDEME VE MENKUL KIYMET MUTABAKAT SİSTEMLERİ, ÖDEME HİZMETLERİ VE ELEKTRONİK PARA KURULUŞLARIhakkındaki kanun ve ilgili kanunun; 27 Haziran 2014 tarihli Yönetmelik ve Tebliğ kapsamında, faaliyet göstermek adına 05.08.2014 tarihinde kurulmuştur. İlgili mevzuat gereği 27 Haziran 2015 tarihinde son bulacak olan uyum sürecinin gereklilikleri güçlü bir ekip tarafından yerine getirilmektedir.

  TURK Elektronik Para A.Ş. ülke çapında aktif olarak kullanılan ön ödemeli akıllı kimlik kartları ile kazandığı deneyimi pazarda oluşan yeni ihtiyaçlar doğrultusunda şekillendirmektedir. Sektörde faaliyet gösteren elektronik para ve ödeme sistemleri kuruluşu olarak ilk şirket olma unvanına sahip olabilmek adına çalışmaları son hızla devam etmektedir.

  2014 yılında kurulan TURK Elektronik Para A.Ş. işletmeler ve bireysel kullanıcılar için güvenli ve tüm mevzuatlara uygun olarak elektronik paranın ihraç edilmesini ve sunduğu ödeme çözümleri aracılığı ile ön ödemeli akıllı kimlik kartlarının, finansal bir alt yapı ile birlikte kullanılmasını sağlamaktadır.

  Günümüz koşullarında teknolojinin de hızla gelişmesi, elektronik paranın ve online ödeme sistemlerinin sıkça kullanılmasıyla birlikte TURK Elektronik Para A.Ş. sahip olduğu yenilikçi yapısı ile sektörde değişen koşullara hızlı bir şekilde ayak uydurarak alanında başarılı çalışmalara imza atmayı hedeflemektedir.

  TURK Elektronik Para A.Ş. faaliyet gösterdiği / göstereceği alanlarda daha iyi ve kaliteli hizmet sunmak adına ihtiyaçlara yönelik olarak sektöründe güçlü olan firmaları üye iş yeri ağına dahil etmektedir. Devam eden projeleri, kurumlar ve işletmeler ile yaptığı anlaşmalar sayesinde ağında bulunan üye iş yerlerine binlerce kullanıcının dahil olmasını sağlamaktadır. Her insanın farklı ilgi alanlarına, farklı zevklere ve beklentilere sahip olduğunun farkında bir şirket olarak müşteri odaklı ve kişiye özel çözüm ve önerilerle hizmetlerini şekillendirmektedir. İyi bir iş verimi ile daha başarılı bir şirket olmanın yolunun memnun çalışanlardan geçmekte olduğunu da gözeten TURK Elektronik Para A.Ş. çalışan odaklı bir şirkettir. Bünyesinde kurduğu yenilikçi departmanları ve inovatif çözümleri ile sürekli olarak sektöründe ilerlemeyi hedeflemektedir.


  Web Sitemiz: https://turkpara.com.tr
  1 Kasım 2015
  #1
 2. Turk Elektronik Para Cevapları

soru sor

Turk Elektronik Para