Tuncay Şanlı: Futbol hayatım...

İsimli konu WH 'Bursaspor' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 23 Şubat 2013 tarihinde yazılmıştır. Tuncay Şanlı: Futbol hayatım... hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  Bursaspor'un tecrübeli futbolcusu Tuncay Şanlı, Gaziantep'te yaşanan olayla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

  Tuncay, twitter adresinden yaptığı açıklamada, 'En azından bir puanla dönmeyi hak ettiğimiz bir maçtı. Bizi Antep'te yalnız bırakmayan taraftarımıza teşekkürler. Arzu etmediğimiz bu puan kaybını önümüzdeki haftalarda telafi edeceğiz. Gaziantepspor'u kazandıkları 3 puan için kutluyorum. Ancak maçtan sonra takım otobüsümüze yapılan saldırı için ne söylesek az. Yaralanan Özgür ve Harun'a büyük geçmiş olsun. Futbolla ilgili verilecek cevabın yeri yeşil sahadır. Kırmızı ışıkta bekleyen otobüs değil' dedi.

  UMARIM BİZDEN SONRAKİ NESİLLERE NASİP OLUR"
  Tuncay Şanlı sözlerine şöyle devam etti: 'Atılan taşlar, kırılan camlar birinin gözünü gelse, dünyasını kör etmeye, karartmaya değer ne olabilir? Benim kalan profesyonel futbol hayatım, herhalde bu olayların bittiğini görmeye yetmeyecek. Umarım bizden sonra gelen nesillere nasip olur. Futbolun taraftarlarla bütünleşip, sadece yeşil sahanın içinde kora kor oynandığı ve bittiği günleri temenni ediyorum."
  23 Şubat 2013
  #1
 2. Tuncay Şanlı: Futbol hayatım... Cevapları

soru sor

Tuncay Şanlı: Futbol hayatım...