Tum Kopek Cinsleri Ozellikleri Ve Resimleri

İsimli konu WH 'Hayvanlar Alemi' kategorisinde, TigerCaw üyesi tarafından 15 Ağustos 2009 tarihinde yazılmıştır.

1. Alıntı malıntı yolda görüdüğü her köpeği sevn biri olarak çok iyi oldu :)
    10 Eylül 2010
  2. Bence mükemmel bir sayfa gerçekten hazırlayanın uğraştığı belli.Ayrıca benim de fikir edinmeme neden oldu.Herşey için çok teşekkürler.
    30 Nisan 2012
  3. çok güzel bi paylaşım çok işime yaradı doğrusu elinize gönlünüze sağlık.....
    21 Haziran 2012
  4. Kangallara "kolay eğitilen" demişsiniz kangallar eğitilemez.Onların özgür bağımsız dünyası yüzünden eğitimi kabul etmez ve söz geçiremezsiniz.
    6 Eylül 2012
  5. ölürüm ben bunlaraaaaaaaaaa ayyy oyşş çok dadlular
    7 Eylül 2012
  6. Samoyed cinsi köpeği yazmamışsınız.En sevdiğim köpek cinsidir. :) (ESKİMOYLA SAMOYED AYRI IRKLARDIR FAKAT AKRABA OLARAK GEÇERLER)
    4 Haziran 2013
  7. çok güzel bir paylaşım olmuş ancak kendi köpeğimin cinsi yok yinede çok güzel olmuş ....
    6 Nisan 2014
  8. çok güzel olmnuş . benim köpeğimin cinsi yok ma yha . ...
    21 Haziran 2014
  9. çok süper olmuş ellerinize sağlık helal olsun :)
    5 Temmuz 2014
  10. E bu ingiliz bullgodu nerelerde yasak.
    20 Ocak 2015
  11. Çok güzel olmuş elinize sağlık ben şu Amerikan Eskimo köpeğini çok beyen dim yaşam tarzımada uygun şu an yeni evimiz yaptırılıyor O evegeçin ce almayı düşünüyorum :)
    9 Ağustos 2015
  12. Bence sen daha iyi yapmışsın boşver onları takma
    20 Kasım 2015
  13. Cane corso yu da unutmuşsun
    16 Aralık 2015
  14. Ben aradığım köpek türünü bulamadım :(
    25 Aralık 2015
  15. Meraba paylasim gercekten cok bilgi veren ilk defa kopek besliycekler için yani benim gibi cok yararli olmuş ben kopek almak istiyorum hem dis görünüşü hafifi korkutucu hemde cok sevimli bi sey istiyorum tuylu ama her dakka tuy dokmiycek soguga dayanikli cunku ben bahcemde besliycem cok sadık kolay egitilebilen bir kelimemle veya kendinin rahatsiz oldugu bi deyde cok da yirtici korkusuz bi kopek istiyorum ama bi turlu bulamadim bana yardimci olur musunuz lutfen :-(
    26 Aralık 2015
  16. abi ya benim köpegin cinsini hayla bulamadık
    30 Aralık 2015
  17. İngiliz Bulldog

Temel Özellikleri
    Hala dövüşlerde kullanıldığı 19. yüzyıla kadar, saldırgan, yırtıcı ve kan dökücü bir hayvandı. öyle ki, Romalılar zinciri vurulmuş olsa bile bir bulldogun sokağa çıkarılmasını yasaklamışlardı.

Yüzyıllar sonra tehdit edici görünüşünü korumakla birlikte, iyi huylu, temkinli, vakur, sadık, evcil, temiz ve aristokrat bit köpek haline geldi.

Kendisine, ?çirkin güzel? denildi. Evde uyuması gereken, iyi huylu bir köpektir.

Neler Yapar?
    Bir gladyatör olarak sahip olduğu kariyer sona erince, bekçi ve polis köpeği ve orduda bazı yardımcı görevlerde kullanıldı.

Birleşik Devletler?de bir bulldog savaşta gösterdiği yararlıktan ötürü beş şerit ve bir bronz yıldız ile taltif edildi; bir diğerine ise onbaşılık rütbesi verildi.

Günümüzde insana eşlik eden bir köpek olarak değerlendirilmektedir.

Büyük başı olduğu için yavruların doğumu güç olur. Genellikle sezaryen uygulaması gerekir. Ayrıca dişilerin cogu kısırdır. Bu faktör bulldogların değerini yükseltmiştir.
    13 Ocak 2016
  18. İngiliz Bulldog

Temel Özellikleri
    Hala dövüşlerde kullanıldığı 19. yüzyıla kadar, saldırgan, yırtıcı ve kan dökücü bir hayvandı. öyle ki, Romalılar zinciri vurulmuş olsa bile bir bulldogun sokağa çıkarılmasını yasaklamışlardı.

Yüzyıllar sonra tehdit edici görünüşünü korumakla birlikte, iyi huylu, temkinli, vakur, sadık, evcil, temiz ve aristokrat bit köpek haline geldi.

Kendisine, ?çirkin güzel? denildi. Evde uyuması gereken, iyi huylu bir köpektir.

Neler Yapar?
    Bir gladyatör olarak sahip olduğu kariyer sona erince, bekçi ve polis köpeği ve orduda bazı yardımcı görevlerde kullanıldı.

Birleşik Devletler?de bir bulldog savaşta gösterdiği yararlıktan ötürü beş şerit ve bir bronz yıldız ile taltif edildi; bir diğerine ise onbaşılık rütbesi verildi.

Günümüzde insana eşlik eden bir köpek olarak değerlendirilmektedir.

Büyük başı olduğu için yavruların doğumu güç olur. Genellikle sezaryen uygulaması gerekir. Ayrıca dişilerin cogu kısırdır. Bu faktör bulldogların değerini yükseltmiştir.

:-) çok güzel bir paylaşım olmuş. Teşekkürler :-)
    13 Ocak 2016
  19. ÇOK ELİNİZE EMEĞİNİZE SAĞLIK ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM
    16 Ocak 2016
  20. Merhaba, sitenizdeki faydalı bilgiler için çok teşekkür ederim! Biz köpek eğitimi için tüm gerekli aksesuarları imal ediyoruz: boyun, göğüs ve gezdirme tasmaları, ağızlıklar, kolluklar, oyuncaklar, ısırmalıklar, eğitmenler için koruyucu giysiler ve diğer bakım malzemeleri.
    Size başarılarının devamını diliyoruz!
    Son düzenleyen: Moderatör: 15 Mart 2018
    19 Şubat 2018
soru sor

Tum Kopek Cinsleri Ozellikleri Ve Resimleri