TT Kurumsal 3G Kampanyası

İsimli konu WH 'Avea' kategorisinde, ¦Żακκυм¦ üyesi tarafından 20 Nisan 2011 tarihinde yazılmıştır. TT Kurumsal 3G Kampanyası hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Türk Telekom kurumsal müşterilerine 12 ay boyunca aylık 500MB data ve TTNET 3G mobil modem hediye edecektir.

  • Abonelere sunulacak olan teklifte mobil modemin içinde, şirketimiz tarafından 3G hizmetine açık olacak faturasız Avea data hattı sunulacak olup; bu hatta her ay, 12 ay boyunca otomatik olarak 500 MB yüklenecektir. Abonelerden 25 TL'lik prepaid hat açılış bedeli alınmayacaktır.
  • Türk Telekom tarafından, kurumsal abonelerinden kullanmakta oldukları sabit hatlar için alacağı 12 ay bağlılık taahhüdü karşılığında 3G mobil modem hediye edilecektir.
  • Abonelerin 500MB'ı ilgili ay içerisinde tüketmeleri halinde, hatlarına TL kredi yüklemesi yaparak aylık 500MB üzerinde de data kullanmaları mümkün olacaktır. 500MB data kullanıldıktan sonra abone yükleme yaparsa standart data tarifesi ( Internet APN : 0,21 Kr/KB, WAP APN : 0,73 Kr/KB ) üzerinden ücretlendirme yapılacaktır.
  • Abonenin taahhüt süresi içerisinde TT Kurumsal hatlarını iptal etmememesi, iptaline sebebiyet vermemesi halinde; 12 ay boyunca abone tarafından hattına TL kredi yüklemesi yapılmasa da hatlar tek yönlü veya çift yönlü olarak görüşmeye kapatılmayacaktır. Kampanya süresinin dolması sonrasında, aboneler standart faturasız hatlar ile aynı iptal sürecinde değerlendirilecektir. 12. aydan sonra abone tarafından yükleme yapılmaması halinde faturasız hatlar için uygulanmakta olan geçerlilik süresine uygun olarak işlem yapılacaktır
  20 Nisan 2011
  #1
 2. TT Kurumsal 3G Kampanyası Cevapları

soru sor

TT Kurumsal 3G Kampanyası