TSK'dan terör saldırısı ile ilgili ilk açıklama

İsimli konu WH 'WH Haber Bülteni' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 17 Şubat 2016 tarihinde yazılmıştır. TSK'dan terör saldırısı ile ilgili ilk açıklama hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  GENELKURMAY Başkanlığı, Ankara'da Türk Silahlı Kuvvetleri personelini taşıyan servis araçlarına bugün saat 18:31'de İnönü Bulvarı üzerinde bulunan kavşaktaki trafik ışıklarında bekledikleri sırada terör saldırısı düzenlendiğini açıkladı.


  Genelkurmay'ın resmi internet sitesinden yapılan yazılı açıklamada alçakça ve kalleşçe düzenlendiği vurgulanan saldırı, şiddetle kınanarak şöyle denildi: "17 Şubat 2016 Çarşamba günü saat 18:31'de Türk Silahlı Kuvvetleri personelini taşıyan servis araçlarına, İnönü Bulvarı üzerinde bulunan kavşaktaki trafik ışıklarında bekledikleri esnada bir terör saldırısı düzenlenmiştir. Alçakça ve kalleşçe düzenlenen bu saldırıyı şiddetle kınıyor, saldırıda hayatını kaybeden kahraman silah ve çalışma arkadaşlarımıza, vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine ve Yüce Türk Milletine başsağlığı, yaralı kahraman silah ve çalışma arkadaşlarımız ile vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz"
  17 Şubat 2016
  #1
 2. TSK'dan terör saldırısı ile ilgili ilk açıklama Cevapları

soru sor

TSK'dan terör saldırısı ile ilgili ilk açıklama