Truck Racing by Renault Trucks Demo

İsimli konu WH 'Demo Oyunlar' kategorisinde, CormoRant üyesi tarafından 9 Aralık 2011 tarihinde yazılmıştır. Truck Racing by Renault Trucks Demo hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG]

  Renault'un ürettiği harika tırlarla harka bir yarıla ne dersiniz? Cevabınız evet ise Truck Racing by Renault Trucks oyunu ile kocaman Renault kamyonlarıyla su gibi akan asfaltların olduğu pistlerde yarışın keyfine varabilirsiniz. Üstelik Truck Racing by Renault Trucks oyunumuz demo değil, tamamen ücretsiz ve kısıtlamasız bir şekilde oynayabileceğiniz bir tır yarış simülasyonudur. Hız tutkunu oyunseverler için hazırlanmış ve oynayanların bir daha vazgeçemediği Truck Racing by Renault Trucks, farklı kamyonlarla yarışa katılarak çevrimiçi listeye adınızı yazdırmanızı sağlayacak ve dünya çapında gerçek bir yarışa girmenizi sağlayacak.
  Online olarak oynayabileceğiniz bu harika oyundaki canlı yarış heyecanına Renault kamyonlarla ortak olabilecek multiplayer modu ile oynarsanız 16 gerçek yarışçı ile aynı anda yarışabileceksiniz..

  Sistem Gereksinimleri;
  Sistem: XP / Vista / 7
  İşlemci: 1.8 Ghz
  Hafıza: 512 MB
  Ekran Kartı: 128 MB
  Sabit Disk: 500 MB

  indirme Linki: http://download.demonews.de/files/Tr...ks_0.2.6.8.zip

  Oyunları yasal şekilde kullanmanızı tavsiye ederiz.
  9 Aralık 2011
  #1
 2. Truck Racing by Renault Trucks Demo Cevapları

soru sor

Truck Racing by Renault Trucks Demo