Trafikte Geri Geri Giden Taksici Faciaya Davetiye Çıkardı! Tehlikeli Anlar Kamerada

İsimli konu WH 'WH Haber Bülteni' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 8 Haziran 2018 tarihinde yazılmıştır. Trafikte Geri Geri Giden Taksici Faciaya Davetiye Çıkardı! Tehlikeli Anlar Kamerada hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  E-5 otoyolu Kartal mevkiinde sapağı kaçıran taksici bir süre geri geri gitti. Taksicinin, trafiği tehlikeye atarak faciaya davetiye çıkardığı anlar kameraya yansıdı.

  E-5 otoyolu Kartal mevkiinde sapağı kaçıran taksici bir süre geri geri gitti. Trafiği tehlikeye atarak faciaya davetiye çağıran taksi sürücüsü kameralarca kaydedildi.

  SAPAĞI KAÇIRAN SÜRÜCÜ GERİ GERİ GİTTİ

  Dün saat 11.00 sıralarında Kartal'da meydana gelen olayda Kartal'dan Pendikistikametinde seyir halinde olan ticari taksi sürücüsü E-5 Karayolu'nda sapağı kaçırdı. Bunun üzerine sağa çekip geri geri giderek yan yola girmek istedi. O esnada yan yoldan gelen araçlar sürücüyü uyarmak için korna çalmaya başladı. Korna seslerine de aldırış etmeyen sürücü hem kendi canını hem de diğer sürücülerin canını tehlikeye sokarak geri geri ilerlemeye devam etti.

  TEHLİKELİ ANLAR KAMERADA

  Daha sonra olduğu yerde beklemeye başlayan sürücü, yan yola giremeyeceğini anlayınca Pendik istikametine devam etti. E-5 karayolunda yaşanan tehlikeli anlar ise saniye saniye kameraya yansıdı. Görüntülerde taksi şoförü bir süre geri geri gidiyor. Ardından sürücülerin korna seslerine aldırış etmeden sapaktan içeri giriyor.
  8 Haziran 2018
  #1
 2. Trafikte Geri Geri Giden Taksici Faciaya Davetiye Çıkardı! Tehlikeli Anlar Kamerada Cevapları

soru sor

Trafikte Geri Geri Giden Taksici Faciaya Davetiye Çıkardı! Tehlikeli Anlar Kamerada