Trabzonspor`dan kutlama mesajı

İsimli konu WH 'Bursaspor' kategorisinde, ●ŚOП İKλZ● üyesi tarafından 17 Mayıs 2010 tarihinde yazılmıştır. Trabzonspor`dan kutlama mesajı hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. ●ŚOП İKλZ●

  ●ŚOП İKλZ● Yönetici

  Trabzonspor`dan kutlama mesajı

  [​IMG][​IMG]
  Trabzonspor, kulübün internet sitesi aracılığıyla bir açıklama yaparak Bursaspor`u elde ettiği şampiyonluğu kutladı..


  Trabzonspor Yönetim Kurulu, kulübün internet sitesi aracılığıyla bir açıklama yaparak Bursaspor`u elde ettiği şampiyonluktan dolayı kutladı.

  Açıklamada şu görüşlere yer verildi:


  "Turkcell Süper Lig`de 2009-2010 sezonu sona erdi. Şampiyonluğu Bursaspor elde etti. Ülkemizi Şampiyonlar Ligi`nde temsil edecek olan Bursaspor ve Fenerbahçe`yi, UEFA Kupası`nda yer alacak Galatasaray ile Beşiktaş`ı kutlar, Avrupa sahnesinde başarılar dileriz."
  [​IMG]
  17 Mayıs 2010
  #1
 2. Trabzonspor`dan kutlama mesajı Cevapları

 3. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Süper Lig şampiyonluğunu kazanan Bursaspor'un Kulüp Başkanı İbrahim Yazıcı ile Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ı telefonla arayarak tebrik etti.Kaynakwh: Kaynakwh:

  [​IMG]


  [​IMG]

  [​IMG]
  Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezinden yapılan yazılı açıklamada, Gül’ün, Turkcell Süper Lig şampiyonu Bursaspor’un Kulüp Başkanı Yazıcı ile Teknik Direktör Sağlam’ı telefonla arayarak tebriklerini ilettiği bildirildi. Gül, Yazıcı’ya telgraf göndererek tebriklerini iletmişti.
  30 Mayıs 2010
  #2
soru sor

Trabzonspor`dan kutlama mesajı