Toplantı Salonu Klimaları – En Çok Tavsiye Edilen Klima Modelleri

İsimli konu WH 'Ev Elektroniği' kategorisinde, demet denir üyesi tarafından 2 Haziran 2017 tarihinde yazılmıştır. Toplantı Salonu Klimaları – En Çok Tavsiye Edilen Klima Modelleri hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Toplantı Salonu Klimaları – En Çok Tavsiye Edilen Klima Modelleri

  Klimalar kapalı mekanların iklimlendirme çözümü olduğu için hemen her yerde karşımıza çıkıyor. Ofislerde ve iş yerlerinde kullanılan klimalar, toplantı salonlarının da vazgeçilmezi oluyor. Saatler boyu süren toplantılarda havalandırmayı ve iklimlendirmeyi toplantı salonu klimaları sağlıyor.

  Toplantı salonu klima modelleri satın alınırken genellikle mekanın büyüklüğüne göre belirlenen kapasitede kanallı, kaset, salon ya da duvar tipi klimalar tercih ediliyor. Toplantı salonları için klimalar kapalı ve küçük mekanların ihtiyaçlarını karşılayacak özelliklerde oluyor.

  Toplantı salonları için klima seçiminde cihazların güçlü fan sistemine sahip olması, ısıtma ve soğutma değerlerinin mekana uygun olması, homojen hava dağılımı yapması ve sağlığa dost olması gibi konulara da dikkat edilmesi gerekiyor.

  [​IMG]

  Neden Toplantı Salonu Klimaları? Kullanım Avantajları

  Toplantı salonunda kullanılan mitsubishi klimalar, iş yerlerinizde rahat çalışma ortamları oluşturmanız için satın almanız gereken cihazlardandır. Seçtiğiniz markaya ve modele göre performansı değişse de toplantı salonu klimaları konforlu şekilde çalışmanızı, ofis ortamının sağlıksız koşullarından arınmanızı, yüksek verimle ve motivasyonla çalışmanızı, konsantrasyonunuzu artırmanızı sağlayacaktır.

  Toplantı salonunda kullanılan klima modelleri ayrıca kolay taşınma ve montaj özellikleriyle de esnek kurulum imkanı sunarlar. Çalışanların rahatını düşünen toplantı salonu klimaları, sessiz çalışma özellikleriyle de mekanlarda herhangi bir rahatsızlık yaratmazlar. Toplantı salonu klima modelleri anti bakteriyel filtre gibi özellikleriyle sağlığınızı da korurlar. Tercih ettiğiniz klima A sınıfı olduğunda da minimum enerji harcayarak maksimum verim sunarlar.

  [​IMG]

  Toplantı Salonu Klima Fiyatları – Kaçırılmayacak Kampanyalar!

  Toplantı salonu klima fiyatları; satın almak istediğiniz klimanın markasına, klimayı kullanacağınız mekanın büyüklüğüne, ihtiyacınız olan klima kapasitesine, toplantı salonunun kişi kapasitesine ve seçilen modelin A sınıfı olup olmamasına göre değişmektedir.

  Toplantı salonu kliması almak isteyen yöneticiler ve iş yeri sahipleri için Mitsubishi klimalarda kaçırılmayacak kampanyalar var! Sizlerde isterseniz bu kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

  En Çok Tercih Edilen Toplantı Salonu Klimaları

  - Mitsubishi Inverter SRK 25 ZMP-S Klima
  - Mitsubishi Inverter SRK 35 ZMP-S Klima
  - Mitsubishi Inverter SRK 45 ZMP-S Klima
  - Mitsubishi Inverter SRK 63 ZR-S Klima
  2 Haziran 2017
  #1
 2. Toplantı Salonu Klimaları – En Çok Tavsiye Edilen Klima Modelleri Cevapları

 3. Bonushood en çok kazandıran, etkinlik ve paylaşım sitesi Bonushood2 . com
  18 Ekim 2019 16:33
  #2
soru sor

Toplantı Salonu Klimaları – En Çok Tavsiye Edilen Klima Modelleri