Tırnakta yeni moda

İsimli konu WH 'Makyaj, Saç Ve Cilt Bakım' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 3 Ocak 2017 tarihinde yazılmıştır. Tırnakta yeni moda hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  İşte yeni moda! Bu yaz tırnaklar en az iki renkli ya da sarı[​IMG] yeşil ve mavi gibi renklerdeki ojelerle çılgınca süslenmiş olacak!..
  Uzun-kısa elbiseler[​IMG] fosforlu renkler ve büyük çantalar bu yazın trendlerinin başında geliyor. Modayı yakından takip etmek istiyorsanız en az birer tane edinmeniz gerekiyor. Ama ondan da önemlisi artık tırnaklarınıza[​IMG] en az iki tonlu veya parlak renkli ojeler sürmelisiniz. Çünkü artık tırnakları tek bir renge[​IMG] hele de kırmızı[​IMG] beyaz gibi klasik renklere boyama devri sona erdi.
  UZUN OLMASIN


  Beyaz oje seviyorsanız yine sürün ama tırnaklarınızın uçlarına ya da dibine mavi ojeyle ton vermeyi de ihmal etmeyin. Ya da[​IMG] ünlü dansçı Dita Von Teese gibi tırnaklarınızın ucunu veya dibini yarım ay şeklinde boş bırakarak ojenizi sürün. Bu modanın püf noktası; tırnaklarınızın kısa ya da en fazla orta uzunlukta olması. Çünkü uzun tırnaklara bu yeni moda hiç yakışmıyor.
  NASIL SÜRMELİ?
  Farklı tonların bir arada bulunduğu bir oje yaratmanın en kolay yolu[​IMG] iki ayrı renkteki ojeyi bir şişede karıştırmaktan geçiyor. İki ayrı rengi karıştırırken[​IMG] aynı tonda olmalarına özen gösterin. Bu ojenizin daha doğal görünmesini sağlayacaktır. Ya da ojeleri ayrı ayrı sürmeyi deneyin. Bunu yaparken; açık rengi alta ilk kat olarak[​IMG] koyu rengi ise ikinci kat olarak uygulayın.
  3 Ocak 2017
  #1
 2. Tırnakta yeni moda Cevapları

soru sor

Tırnakta yeni moda