TGB'den o isim hakkında suç duyurusu

İsimli konu WH 'WH Haber Bülteni' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 12 Mayıs 2017 tarihinde yazılmıştır. TGB'den o isim hakkında suç duyurusu hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  Türkiye Gençlik Birliği (TGB) Genel Başkanı Çağdaş Cengiz ve beraberindekiler, Atatürk'e hakaret eden Mustafa Kahraman hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu.

  TGB'li bir gurup ellerinde Türk bayrakları ile Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı önünde toplandı." Atatürk düşmanı FETÖ'cü Mustafa Armağan yargılansın" yazılı pankart açan TGB'liler soganlar attı.

  Basın açıklaması yapan TGB Genel BaşkanıÇağdaş Cengiz, "Bu gün burada Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu, önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'e asılsız iftiralarla hakaret eden FETÖ'cü Mustafa Armağan hakkında bir suç duyurusunda bulunmak üzere toplandık. Mustafa Armağan ve türevleri çıkardıkları o derin tarih dergisiyle, iftiraları yalanları kullanarak Türkiye düşmanı icraatların içine girmişlerdir. Sadece Atatürk'e hakaretten dolayı değil, Türkiye düşmanlığı sebebiyle de suçlulardır. ABD'nin terör örgütleri aracılığıyla IŞİD'le, PKK'yla, FETÖ'yle mermilerle bombalarla yaptıklarını, bu şahıslar Türk milletinin bilincine attıkları bombalarla yapmaktadır" dedi.

  Daha sonra şikayet dilekçesini savcılığa veren gurup dağıldı.
  12 Mayıs 2017
  #1
 2. TGB'den o isim hakkında suç duyurusu Cevapları

soru sor

TGB'den o isim hakkında suç duyurusu