Tester Parfüm

İsimli konu WH 'Web Tasarım ve Hazır Kodlar' kategorisinde, cukko üyesi tarafından 1 Haziran 2019 tarihinde yazılmıştır. Tester Parfüm hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. [​IMG]
    Anneler Günü’ne özel 12 Mayıs'a kadar dünyaca ünlü markaların seçili parfümleri, özel avantajlarla Sephora mağazaları ve online alışveriş sitesinde. Kozmetik ithalatı için harcanan tutarın yıllara göre dağılımı incelendiğinde 2014'te 628,1 milyon dolar, 2015'te 577 milyon dolar, 2016'da 593,4 milyon dolar ithalat yapıldığı kayıtlara geçti. Kozmetik ürünlerin taksitsiz satıldığı 2017'de 661,5 milyon dolar ve geçen yıl 614 milyon dolarlık ithalat gerçekleştirildi. BDDK'nin banka ve kredi kartları hakkında Eylül 2016'da yürürlüğe giren değişikliğiyle kozmetik ürün alımlarında 9 olan taksit sayısı sıfıra düşürülmüştü.

Özel bir okulda bilişim teknolojileri öğretmeni olarak görev yapan Salih Güngör, insan sağlını bir çok yönden olumsuz etkileyen radyasyonu geliştirdiği sıvıyla ortadan kaldırıyor. Eşinin hamile olmasının ardından dünyaya gelecek çocuklarının sağlıklı bir şekilde hayata gözlerini açmasını isteyen Salih Güngör, hanımıyla birlikte araştırmalar yapmaya başladı. Yaptığı araştırmalar sonucunda aloe vera bitkisinin radyasyona karşı etkili olduğu bilgisine ulaştı.

Bu parfüme evdeki radyasyonu algılayan sensör yerleştirdim. Bu sensör evdeki radyasyonu algılayıp otomatik olarak bu parfümü sıkıyor ve bu şekilde evdeki radyasyon yok oluyor. Yaptığımız araştırmalarda bunu bizden başka yapan yok. Patent başvurusunda bulunduk. Bu ürünün üretimini yapıp ihraç etmeyi hedefliyorum. Bunun kutusunu 60 liradan satıyorum. Bir kutusu ise 1 ay boyunca etkili oluyor" dedi.

Anneler Günü’nde hediye seçenekleri arasında en fazla ilgiyi tişört, ayakkabı ve parfüm gördü. Anneler Günü için hediye alışverişinin yapıldığı 1-12 Mayıs tarihleri arasında 38 şehirdeki 115 Boyner mağazasında, Mayıs ayının en yüksek alışveriş trafiği yaşandı. Yapılan bilgilendirmeye göre bu sürede 1 milyona yakın ürün satılırken, satışlarda geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 10’un üzerinde büyüme gerçekleşti.

web site ve detaylar için kaynak: outlet parfümler
    1 Haziran 2019
  2. Tester Parfüm Cevapları

soru sor

Tester Parfüm