Terör saldırısında şehit olan Alagöz için resmi tören düzenlendi

İsimli konu WH 'WH Haber Bülteni' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 14 Mart 2016 tarihinde yazılmıştır. Terör saldırısında şehit olan Alagöz için resmi tören düzenlendi hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  ANKARA Kızılay'da meydana gelen ve 37 kişinin hayatını kaybetmesine neden olan bombalı saldırıda şehit olan 42 yaşındaki polis memuru Nevzat Alagöz için Ankara Emniyet Müdürlüğü'nde resmi tören düzenlendi.

  Güvenpark'ta dün akşam saatlerinde meydana gelen saldırıda yaşamını yitiren 37 kişiden biri olan şehit polis memuru Alagöz için Emniyet Müdürlüğü'nün bahçesinde düzenlenen törene CHP Milletvekili Levent Gök, Ankara Valisi Mehmet Kılıçlar, Emniyet Genel Müdür Yardımcıları Mustafa Gülcü, Mehmet Akdeniz ve Ali Baştürk, askeri yetkililer ve şehidin yakınları katıldı. Şehit polis memurunun cenazesi, meslektaşları tarafından omuzlarda tören alanına getirildi. Saygı duruşunun ardından şehidin öz geçmişi okundu. Yenimahalle Müftüsü Rüstem Can'ın okuduğu duanın ardından şehit polis memuru Alagöz için helallik istendi. Şehidin cenazesi törenin ardından cenaze arabasına konularak uğurlandı. 2 çocuk babası olduğu öğrenilen şehit Nevzat Alagöz'ün cenazesi, yarın memleketi Iğdır'da toprağa verilecek.
  14 Mart 2016
  #1
 2. Terör saldırısında şehit olan Alagöz için resmi tören düzenlendi Cevapları

soru sor

Terör saldırısında şehit olan Alagöz için resmi tören düzenlendi