Terazi Burcu Temmuz 2012 Yorumu

İsimli konu WH 'Terazi' kategorisinde, .мєℓσ∂у. üyesi tarafından 28 Haziran 2012 tarihinde yazılmıştır. Terazi Burcu Temmuz 2012 Yorumu hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Terazi Burcu Temmuz 2012 Yorumu


  Temmuz ayına biraz geri planda durma isteğiyle başlayabilirsiniz sevgili teraziler. Bu ay , düşüncelerinizi toplamakta ve kendinizi iyi ifade etmekte zorlanabilirsiniz.

  Özel hayatınızdaki değişimler, değişik ve farklı yolculuk planları yapmanıza neden olabilir. Veya sevdiğiniz insanla değişik ve ani seyahate gitme isteğiniz baskın olacak.. Özellikle tanımadığınız ortam ve yerlerde tedirginliğiniz fazla olabilir.


  Mümkünse, tanımadığınız veya daha az samimi olduğunuz insanlara değil, evinize ve ailenize karşı enerjinizi akıtın. 12 Temmuz da dış ortamlarda, seyahat, eğitim, ticarete dayalı işlerinizde beklenmedik olaylar karşısında çabuk tepki vermeye meyilli olacaksınız.

  Diğer insanların yanında daha anlayışlı olmalı, zihnen kendinizi çok yormamalısınız. Konuşmalarınızda tahrik unusrundan uzak durun.

  21 Temmuza kadar, şartlar sizden yana olacak. Özellikle kendi kişisel isteklerinize yoğunlaşabilir ve iş ortamlarınızda istediğiniz dengeyi sağlayabilirsiniz.

  Ayrıca yeni teklifler, yeni plan ve projeler üzerine eğilebilir, dış ortamlarınızda kendinizi iyi ifade edebileceksiniz. Ay sonu ise, maddi konular üzerine yoğunlaşabilirsiniz.
  28 Haziran 2012
  #1
 2. Terazi Burcu Temmuz 2012 Yorumu Cevapları

soru sor

Terazi Burcu Temmuz 2012 Yorumu