Terazi Burcu Nisan 2012 Yorumu

İsimli konu WH 'Terazi' kategorisinde, .мєℓσ∂у. üyesi tarafından 25 Mart 2012 tarihinde yazılmıştır. Terazi Burcu Nisan 2012 Yorumu hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [h=3] Terazi Burcu Nisan 2012 Yorumu
  [/h]
  Aşk hayatınızda oldukça keyifli, rahat organizasyonlar yapacağınız bir gün içindesiniz.Yaratıcılık ve sanatla uğraştığınız bir iş varsa bu Pazartesi çevrenizdekileri etkilemeyi başaracaksınız. 1 ay boyunca kimliğinizi özel hayatınızda,ikili ilişkilerinizde ve ortaklı işlerinizde göstermenize neden olacak. Bu bir ay boyunca şartlar ve koşullar çoğunlukla karşı tarafın elinde olabilir ve sizde sevdiğiniz insanın hayatına göre program yapmak zorunda kalabilirsiniz.Veya ortaklı işleriniz varsa, ortaklarınızın hayatı ve düşünceleri daha ön planda olacak. Biraz kendinizden vereceğiniz ve fedakarlıkların öne çıkacağı bir ay yaşayabilirsiniz. Var olan ilişkinizde sevdiğiniz insanın daha yaptırımcı, daha öncü ve karar veren taraf olduğuna şahit olabilirsiniz.
  17 Nisan tarihinden sonra özel ilişkilerinizde veya ortaklı işlerinizde geçmiş konu ve olaylar gündeminizde olabilir. Yeni işlerden ziyade eskide kalmış ve tamamlanmamış veya ertelenmiş işleriniz gündeme gelebilir. Perşembe günü öğleden sonra koç burcunda bir yeniay oluşacak. Özel hayatınızla ilgili konular, başlangıç ve kararlar 2 hafta boyunca gündeminizde olabilir.Yer değiştirme, kontrat ve anlaşmalar yapma etkiniz yüksek olacak ama merkürün gerilemesini unutmayın ve planlarınızı biraz erteleyin.

  24 nisana kadar yeni bir işe başlama veya yeni bir projenin gündeme gelmesi söz konusu olursa çok dikkatli adımlar atın çünkü merkür düzeldikten sonra şartların değiştiğine şahit olabilirsiniz. Ay sonu, özel hayatınızda sevdiğiniz insanın farklı ve sıradışı davranışlarıyla , değişik ve heyecanı yüksek bir gün geçirebilirsiniz. Ya da sıradışı bir iş teklifi gündeme gelebilir.
  25 Mart 2012
  #1
 2. Terazi Burcu Nisan 2012 Yorumu Cevapları

soru sor

Terazi Burcu Nisan 2012 Yorumu