Terazi Burcu Mart 2012 aylık burç yorumu

İsimli konu WH 'Terazi' kategorisinde, .мєℓσ∂у. üyesi tarafından 2 Mart 2012 tarihinde yazılmıştır. Terazi Burcu Mart 2012 aylık burç yorumu hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Terazi Burcunu Mart 2012 de neler bekliyor


  Mart ayına iş ve kariyer alanlarınızdaki yoğunluklarla başlayacaksınız Sevgili Teraziler

  Ailenizle özel hayatınız arasında bocaladığınız ve değişim isteğiyle hareket etmek istediğiniz bir zaman içindesiniz. Arkadaşlarınız ve sosyal çevreniz tarafından desteklendiğinizi anlayacak ve bu ay olumlu olaylarla karşılaşacaksınız. 5 Martta sizin arkadaşlık, sosyal çevre alanlarınızı etkileyecek durumlar söz konusu olabilir. Yoğun temponuz, özelhayatınızda bir takım gerilimlere neden olabilir yada tam tersi durumlar söz konusu olabilir.


  14 Mart'tan sonrası bekar olanlar artık basit bir flörtten daha ciddi bir ilişkiye geçişi tadabilirler. Evliyseniz bu süreçte ilişkinizi zorlayacak baskı ve yönlendirmelerden kaçının. Onun dışında ilişkileriniz için güzel bir dönem altında olacaksınız. Sosyalliğiniz artmaya başlayacak. Sizin kişiselevinizde gerçekleşecek olan bu gerileme, hayatınızda şu son birkaç yıldır üstlendiğiniz sorumlulukları ne kadar sırtlayabilmişsiniz veya ne kadar bu işi ciddiye almışsınız onu gösterecek. Bilinçli yapılmış hareketlerden artı puanı alacak, bilinçsizce ortaya çıkan durumlarda nerede hata yaptığınızı farkedeceksiniz.

  Evli olanlarsa evliliklerinde Mart sonu civarı beklenmedik
  sürprizlere ve heyecanlara açık olmalılar. Evliyseniz Mart ayında ilişkinizi zorlayacak baskı ve yönlendirmelerden kaçının.Tamamen kişisel isteklerinize odaklanacak ve rahat bir ay sonu geçireceksiniz.
  2 Mart 2012
  #1
 2. Terazi Burcu Mart 2012 aylık burç yorumu Cevapları

soru sor

Terazi Burcu Mart 2012 aylık burç yorumu