TELREH – TÜRKİYE’NİN EN KAPSAMLI TELEFON REHBERİ

İsimli konu WH 'Web Tasarım ve Hazır Kodlar' kategorisinde, photoman üyesi tarafından 8 Nisan 2015 tarihinde yazılmıştır. TELREH – TÜRKİYE’NİN EN KAPSAMLI TELEFON REHBERİ hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. TELREH – TÜRKİYE’NİN EN KAPSAMLI TELEFON REHBERİ


  Artık sarı sayfalar yok diye veya telefon numarası, adres bilgisi almak için aramak zorunda olduğunuz servislerin hizmet bedeli oldukça yüksek diye ya da sahip olduğunuz firmanızın bilgileri Google arama motorunda ikinci sayfalara düşüyor diye üzülüyor musunuz?

  İnternet Hizmetleri A.Ş.’nin kurumsal sahipliğini yaptığı TELREH bugüne kadar Türkiye’de hiç olmadığı kadar geniş kapsamlı bir rehber hizmeti sunmayı amaçlamıştır. Sizin için teknolojik sarı sayfalar olmaya geliyoruz.

  Edirne’de kurduğunuz lojistik firmanızı Antalya’daki potansiyel müşterilere nasıl ulaştıracağınızı bilmiyor musunuz? Van’daki danışmanlık ofisinize Ankara’dan iş almak mı istiyorsunuz? Rize’deki proje çizim ofisinize İstanbul’dan müşteri bulamayacağınızdan mı yakınıyorsunuz? Bu sıkıntıların hepsi artık sona eriyor. 1,400,000’e yakın firmanın kayıtlı olduğu TELREH’te senin de yerin hazır. Nasıl mı?

  Sektörünüz ne olursa olsun, büronuz nerede bulunursa bulunsun TELREH’e kayıt olduğunuz anda Türkiye’nin her bir yanından sipariş alabilme olanağına sahip olacaksınız. Telreh’e başvurmak için muhakkak firma sahibi olmanıza da gerek yok!
  8 Nisan 2015
  #1
 2. TELREH – TÜRKİYE’NİN EN KAPSAMLI TELEFON REHBERİ Cevapları

soru sor

TELREH – TÜRKİYE’NİN EN KAPSAMLI TELEFON REHBERİ

Alakalı Aramalar:

 1. telreh