Telefon, tablet ve aksesuarlarda %90’a varan indirim

İsimli konu WH 'Turkcell' kategorisinde, deltafx2 üyesi tarafından 18 Ağustos 2015 tarihinde yazılmıştır. Telefon, tablet ve aksesuarlarda %90’a varan indirim hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Turkcell’den beklemeye değer kampanya:


  Telefon, tablet ve aksesuarlarda %90’a varan indirim


  Turkcell, beklediginizedegecek.turkcell.com.tr adresinde başlattığı kampanyada geri sayım yöntemiyle indirim fırsatları sunuyor. Bugün (18 Ağustos) başlayan kampanya süresince cep telefonu, tablet ve aksesuarlarda geçerli yüzde 90’a varan indirimler kazanmak mümkün olacak.


  beklediginizedegecek.turkcell.com.tr adresini takip edenler, aralarında iPad, iPhone, T60, T-Fit ve daha birçok farklı telefon, tablet ve aksesuarın yer aldığı ürünlere cazip indirim fırsatlarıyla sahip olabilecek. Sitede ürünler için bir geri sayım saati çalışacak ve süre dolduğunda hızlı davrananlar “indirim kodunu al” butonuna tıklayarak yüzde 90’a varan indirim kuponlarına sahip olacak.

  Şanslı ve hızlı takipçiler, yüzde 25 ile yüzde 90 arasında değişen indirim kodlarını turkcell.com.tr’de yapacakları alışverişlerde kullanacak. Geri sayım saati, belirlenen süre içerisinde tek bir ürünün indirim koduna doğru ilerleyecek ama beklediginizedegecek.turkcell.com.tr sayfasını takip edenler, sıradaki 5 ürünün neler olduğunu da görebilecek.

  Dört gün boyunca devam edecek olan “Beklediğinize Değecek Kampanyası”, 21 Ağustos Cuma akşamı 20:00’da sona erecek.


  www.turkcellmedya.com
  18 Ağustos 2015
  #1
 2. Telefon, tablet ve aksesuarlarda %90’a varan indirim Cevapları

soru sor

Telefon, tablet ve aksesuarlarda %90’a varan indirim