Tek rakibi Manchester United

İsimli konu WH 'Galatasaray' kategorisinde, 4CaRNiVoR üyesi tarafından 28 Eylül 2009 tarihinde yazılmıştır. Tek rakibi Manchester United hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG]
  Esclusivosportivo.blogspot.com’un araştırmasına göre, Galatasaray sanal alemin de kralı. Spor kulüpleri kategorisinde en çok taraftarı bir araya getiren ‘Galatasaray Fan Page’, rakiplerine ezici bir üstünlük sağladı. Facebook’ta en yakın rakipleri yaklaşık 1 milyon üyeli Manchester United ve 919 bin üyesi olan New York Yankees’i gerilerde bırakan ‘Galatasaray Fan Pag’in Türkiye’den yanına yaklaşan bile yok. Facebook’taki sıralamaya göre Beşiktaş 7., Türk Milli Takımı 17., Genç Fenerbahçeliler ise 27. sırada bulunuyor.
  Öfkeli: Hedef 2 milyon
  Sayfa kurucusu Umut Öfkeli, hedeflerinin 2 milyon Galatasaraylı’yı kulübe destek için bir araya toplamak olduğunu belirterek, ‘Galatasaraylılık aşkı ile çıktığımız bu yolda ilk etabı layıkıyla başardık. Umuyoruz ki bu rakam daha da yukarılara çıkacaktır ve kulübümüze desteğimiz eskisinden de fazla olacaktır. Tüm Galatasaraylı taraftarları buraya davet ediyorum’ diye konuştu.
  28 Eylül 2009
  #1
 2. Tek rakibi Manchester United Cevapları

 3. TeŞEkKürLEr....
  29 Eylül 2009
  #2
soru sor

Tek rakibi Manchester United