Tatlı Tuzak - Rita Hunter

İsimli konu WH 'Kitap Özetleri' kategorisinde, layl@m üyesi tarafından 7 Mart 2012 tarihinde yazılmıştır. Tatlı Tuzak - Rita Hunter hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Kitap Özet

  Kalbimi Çaldın adlı romanıyla okurlarının

  beğenisini kazanan

  Rita Hunter'dan Tatlı Tuzak

  Şiddetli yağmur yüzünden kabaran dere,

  Sedgwick'lerin evini kasabaya bağlayan köprüyü seline kattığında,

  kimse olacakları tahmin bile edemezdi.

  Grandoor Dükü Connor Tracey prensipli bir adamdı. Çapkın olabilirdi ama evli ve tecrübeli kadınları yatağa atmak sayılmazsa, kimse bir ahlaksız olduğunu iddia edemezdi... Fakat günah kadar çekici, melek kadar güzel taşra gülü Claire'in odasına, gecenin bir yarısı onu rezil etmek pahasına girmeye karar verdiğinde tüm prensiplerinin ve erdemlerinin birkaç kadeh brendi ile yok olup gidecek kadar zayıf olduğunu görecekti.

  Ancak bu kendisiyle yaptığı bir iç hesaptı... Asıl hesap ise o meleğin değil de, erkek kılıklı arkadaşının yatağında uyandığında vereceği idi... Evet, kesinlikle Tanrı'nın oyununa gelmişti...

  Elisha Clewland erdemleri olan bir kızdı. Işıltılar saçan bir güzelliği ya da kasabanın erkeklerini baştan çıkartan bir cazibesi yoksa da dürüst ve gururluydu. Fakat yolculuğu dönüşünde kasabalarında mecburen konaklayan soyluya ilk görüşte âşık olunca hiçbir zaman yapmayacağı bir şey yaptı... Nişanlı arkadaşının odasına girmeye niyetlenirken odaları karıştıran adamı, sadece kendisinin bildiği bir gerçekle aydınlatmak yerine, yalan söylemeyi tercih etti.

  Bunun için cehennemde yanması gerekir miydi?


  [​IMG]

  Tatlı Tuzak
  Rita Hunter
  Epsilon Yayınevi
  Fiyatı : 20,00 TL
  Mart 2012
  496 sayfa
  ISBN: 9789944824095
  7 Mart 2012
  #1
 2. Tatlı Tuzak - Rita Hunter Cevapları

soru sor

Tatlı Tuzak - Rita Hunter