T700 Alımlı ve göz alıcı tasarım

İsimli konu WH 'Sony Ericsson' kategorisinde, ¦Żακκυм¦ üyesi tarafından 22 Nisan 2011 tarihinde yazılmıştır. T700 Alımlı ve göz alıcı tasarım hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG] Harika fotoğraflar için ihtiyaç duyduğunuz her şey

  3.2 megapiksel kamera ile harika fotoğraflar çekin. Fotoğrafa kendinizi de dahil etmek istediğinizde, en iyi şekilde göründüğünüzden emin olmak için kendi-resmim aynasını kullanın.  [​IMG] Müziğin keyfini çıkarın

  Dahili kaliteli stereo hoparlörler ile müziğinizi paylaşın. Ya da renk uyumlu kulaklıkları kullanarak müziğin ritmine kapılın.  [​IMG] Eğlence için daha çok yer

  T700 ile eğlence her zaman elinizin altında. 512 MB hafiza kartı, en sevdiğiniz şarkılarınız ve film klipleriniz için geniş alan sağlar.  [​IMG] Sürükleyin, bırakın, keyfini çıkarın - Media Go™

  Mükemmel eğlence organizatörü - Media Go™, medyayı gittiğiniz her yere yanınızda götürmeyi hiç olmadığı kadar kolaylaştırıyor. Medya dosyalarınızı sürükleyip bırakma yöntemiyle telefonunuzla bilgisayarınız arasında aktarın. Dosya dönüştürme de zahmetsizdir: Media Go™ film ve müzik dosyalarını otomatik olarak dönüştürerek size olası en iyi kaliteyi sunar.
  [​IMG] Entegre kamera

  Ekranlı vizöre, özel menülere, telefondaki görüntüleme ve mesajlaşma özellikleriyle doğrudan etkileşim özelliğine sahip dahili dijital kamera.


  [​IMG] Stereo hoparlörler

  Telefonunuzu handsfree olarak kullanmak için stereo hoparlörlerle dinleyin; radyoyu ve konuşmaları diğer kişilerle paylaşın.


  [​IMG] Fotoğraf ışığı

  Aydınlatma yetersiz olduğunda, daha iyi resimler çekmek için etkinleştirin.


  [​IMG] FM Radyo

  Havada müzik var - istasyonu ayarlayın ve zevkine varın. Telefonunuzda dahili bir stereo FM radyo vardır.


  [​IMG] HSDPA – yüksek karşıdan yükleme hızı

  Telefonunuzun geniş banda yakın hızıyla mobil Internet'in keyfini çıkarın. Büyük dosyaları ve e-posta eklerini anında yükleyin. Web sitelerini ve haber kanallarını birkaç saniyede ekranınızda görün. HSDPA, 3G'yi bir adım daha ileri götürür.


  [​IMG] Müzik tanıma

  Bu parça nedir? Müziği yalnızca birkaç saniye çalın, TrackID™ (Gracenote Mobile MusicID tarafından desteklenir) size birkaç saniyede şarkı adı, şarkıcı/topluluk ve albüm bilgilerini getirsin.
  [​IMG] Video blogu

  Telefonunuzla birlikte kendi blog siteniz de olur. Öyleyse neden video eklemeyesiniz? Bir video klip çekin ve bir iki tıklamada sayfaya yükleyin.
  Learn more about video blogging


  [​IMG] Uçuş modu

  Uçak ve hastane gibi yerlerde bazı işlevlerin kullanılabilmesi için radyo verici ve alıcılarını devre dışı bırakan işlev.


  [​IMG] X-Pict'in Hikayesi

  Telefonunuzda ses ve geçiş efektleriyle etkileyici slayt gösterileri yaratın.
  22 Nisan 2011
  #1
 2. T700 Alımlı ve göz alıcı tasarım Cevapları

soru sor

T700 Alımlı ve göz alıcı tasarım